Starší dorost smetl Karvinou a prodloužil vítěznou sérii

K a r v i n á – Starší dorost sbírá letos body jako na běžícím pásu. Další dva získal díky vysoké výhře v Karviné, kde soupeře hladce smetl v poměru 9:1. Za čtrnáctým vítězstvím v řadě vykročili Zubři razantně, když v první třetině skórovali hned třikrát. Navíc na začátku druhé části mohli diváci sledovat gólovou smršť. Přerov sice jedenkrát inkasoval, ale sám vstřelil během sedmi minut čtyři branky, kterými se dostal už do velmi pohodlného náskoku. Pak se brankostroj zastavil, ovšem hráči v modrožlutých dresech si i nadále drželi převahu. Karviná ve třetí třetině ještě několikrát zazlobila, ale brankář Grigárek, který na konci druhé periody vystřídal Mánka, puk za svá záda nepustil. Přerov vedení v závěru navýšil ještě dvěma góly a protože Poruba zaváhala v Prostějově, vede nyní tabulku už o pět bodů!
17.kolo, neděle 27.11.2011
HK Karviná - HC ZUBR Přerov
1:9
(0:3, 1:4, 0:2)
Branky a nahrávky: 24. J. Pniok (P. Anestis) - 7. Kratochvíl (Karola), 9. Mašíček (Čelko), 17. Spěvák (Rajnoch, Andrýsek), 22. Šnirc (Rajnoch), 23. Čelko (Andrýsek), 26. Rajnoch (Čelko), 29. Rajnoch (Čelko), 53. Rajnoch (Duda), 58. Tomiga (Padalík). Rozhodčí: J. Jeřábek - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 85. Střely na branku: 21:38. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:9.
Zíka - Nevelóš, O. Pniok, R. Orság, Lemel, J. Pniok, Wolek, Kurowski, Marszalek, Huml, P. Anestis, Seroiszka, Brél, M. Anestis, Potočný, Wojaczek, J. Orság, Kalus, Ciupa, Koóš
Mánek (37. Grigárek) - Mašíček, Zbořil, Tomiga, Andrýsek, Šťastný, Kundrátek, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Václavíček, Gremlica, Němec - Padalík, Siegel