Dvě třetiny trápení, pak ale starší dorost duel v Orlové ovládl

O r l o v á – Série výher staršího dorostu HC ZUBR Přerov je zase o další kousek natažena a nyní už čítá dvanáct zápasů v řadě! Během víkendu museli Zubři oželet domácí prostředí, po Šumperku je totiž v neděli čekal výjezd do Orlové, která v minulém kole překvapila. A včera nebyla daleko od dalšího úspěchu, protože nad Zubry dvě třetiny držela velmi nadějné skóre. Přerov dvakrát musel dotahovat, navíc první a druhé dějství odehrál velmi špatně, když hodně často pykal na trestné lavici a nedokázal proměnit řadu šancí. Vše se změnilo až ve třetí periodě, která už jednoznačně patřila Zubrům. Přerovští hráči skvěle zabojovali a zejména díky třem slepeným gólům v rozmezí dvou minut dokázali obrátit stav zápasu na svoji stranu. Nakonec vyhráli 7:3 a v čele tabulky si udrželi před Porubou tříbodový náskok.
15.kolo, neděle 20.11.2011
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
3:7
(2:1, 1:1, 0:5)
Branky a nahrávky: 7. Adamec (Dubnický), 16. Adamec, 33. Adamec (J. Piechaczek) - 13. Spěvák (Andrýsek), 28. Rajnoch (Čelko, Zbořil), 48. Šnirc (Zbořil, Rajnoch), 52. Šťastný (Andrýsek), 52. Šnirc (Rajnoch, Čelko), 53. Karola (Spěvák), 59. Karola (Andrýsek). Rozhodčí: T. Janda - Barteček, Moravec. Vyloučení: 8:9, navíc Adamec (Orlová) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 17:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:7.
Slanina (53. Ferčák) - Masarovič, Zuščík, Lenomar, J. Piechaczek, M. Piechaczek, Přecechtěl, Adamec, Gawlas, Vysloužil, Srba, Janíček, Dubnický, Fait
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Duda, Šťastný, Kundrátek - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Spěvák, Karola - Gremlica, Novák, Němec - Václavíček, Siegel