Starší žáci útočili na vítězství nad Spartou, po těsné porážce končí ve Zlíně pátí

Z l í n – Slunečná neděle završila na stadionech ve Zlíně Mládežnické mistrovství republiky. Přerovský tým v kategorii 8. tříd už sice naděje na medaile ztratil, ale přesto byl v posledním zápase blízko velkému úspěchu nad Spartou, jejíž starší žáci vybojovali v Baťově městě titul mistrů ČR. Čtyři minuty před koncem Přerov vedl, avšak dvě slepené trefy Pražanů dostaly Zubry na stranu poraženého. Konečné pořadí turnaje: 1. Sparta Praha, 2. Slavia Praha, 3. České Budějovice, 4. Zlín, 5. Přerov, 6. Poruba.
MČR5, neděle 30.3.2014
HC Sparta Praha - HC ZUBR Přerov
4:3
(1:2, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Kropáček (Čajka), 29. Tůma (Čermák), 57. Arnošt (Pšenička), 57. Čech (Kropáček) – 5. Plášek (Šafránek), 16. Barveníček (Kuba, Indrák), 28. Mlčák (Plášek). Rozhodčí: Mikšík – Špringl, Špůr. Vyloučení: 1:3, navíc Procházka (Sparta Praha) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 62. Střely na branku: 28:17. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3.
Mičán (31. Škorpík) – Mysliveček, Sýkora, Tůma, Vorobjev, Kozák, Procházka, Haš, Przymula, Pšenička, Čajka, Havlín, Čermák, Kropáček, Flídr, Arnošt, Čech
Přidal – Tvaróg, Koudela, Kleiner, Mlčák, Kopček – Šimanský, Krzystek, Šafránek, Kuba, Barveníček, Indrák, Mrázek, Mohapl, Plášek, Lašák