Navrátil se blýskl hattrickem, juniorka proti Pirátům otočila. Oloupila je o všechno

C h o m u t o v – Jeden z nejlepších zápasů v této sezoně má za sebou juniorka Zubrů. V Chomutově prohrávala během prostřední dvacetiminutovky 0:2 a posléze 1:3, nepříznivé skóre ale dokázala otočit. Řádil především bývalý útočník Severočechů Jakub Navrátil, který za tři minuty nasázel hattrick. Do vedení poslal Přerov ještě před druhou přestávkou Kočica, posila ze Zlína, těsný náskok pak svěřenci Pavla Neumana a Petra Dočkala udrželi až do konce. A to ho ještě v několika slibných možnostech mohli znásobit, naproti tomu Piráty nejednou skvěle vychytal gólman Šimonů. V nadstavbovém prodloužení zasadil protivníkovi poslední úder Ryšavý a MEO veze na Hanou čtyři body.
38.kolo, sobota 2.2.2019
Piráti Chomutov - HC ZUBR Přerov
3:4
(0:0, 3:4, 0:0 – N 0:1)
Branky a nahrávky: 21. Chlán (Seemann, Ouřada), 23. Ouřada (Chlán), 31. Štefančík (Pech) – 31. Navrátil (Indrák, Kleiner), 32. Navrátil (Dobša), 34. Navrátil, 37. Kočica, 63. Ryšavý (Kočica, Bieniek). Rozhodčí: Jaroš – Frodl, Komárek. Vyloučení: 1:2, navíc Mežnar (Chomutov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 113. Střely na branku: 36:31. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4.
Běhula – Váchal, Šuráň, Seemann, Zeman, Mikulec, Beneš, Vaněk – Vrhel, Chlán, Svoboda, Prokop, Mežnar, Koláček, Štefančík, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada
Šimonů – Jaroněk, Takáč, Bieniek, Gréč, Kleiner, Moučka – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Chytil, Fencl, Zmeškal, Tarnoczy, Kočica, Navrátil