ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Havířov 3:2 (SN)

Zpátky doma v MEO Aréně. Zubři v sobotu po více než roce vyzvou Ústí nad Labem

Zpátky doma v MEO Aréně. Zubři v sobotu po více než roce vyzvou Ústí nad Labem
P ř e r o v – Po předehrávce 24. kola se Slavií Praha se v první polovině října loučili Zubři s domácím stánkem na nejméně dvoutýdenní dobu. Pauza způsobená epidemiologickým stavem v Česku se nakonec protáhla, a přerovští hokejisté se tak k zápasovému dění vrací na svůj led až po sedmi týdnech. Od sobotních 16 hodin vyzvou Slovan Ústí nad Labem, který stihl z osmi duelů uhrát desítku bodů.
HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
sobota 28.11. 16:00
MEO Arena Přerov

Déle než rok, téměř třináct měsíců, se sobotní soupeři proti sobě na ledě nepostavili. Ústí skončilo po prvních třiceti kolech až na čtrnáctém místě, zatímco Zubři se vyhřívali na nejpřednějších pozicích. Vzhledem k hernímu systému se tedy v nadstavbové části oba celky potkat nemohly. Dvojici duelů tehdy s přehledem ovládl Přerov. Ústecké hokejisty vyřídil na jejich ledě 7:1, přičemž se hattrickem blýskl tahoun Roman Pšurný, v odvetě na Hané (5:2) stejný kousek zaznamenal Jakub Navrátil, který od letoška působí v extraligové Olomouci.

Slovan chce hrát v Chance lize důstojnější roli

V posledních třech letech se klubu ze severu Čech nepodařilo probojovat do play-off, od příček zaručujících postup do vyřazovací fáze se naopak vzdaloval. Po nepovedených sezonách se Slovan snažil navázat kontakt se silným generálním partnerem, který by pozvedl finanční úroveň klubu, do jednání však vstoupila pandemie. Ústeckým se tedy alespoň povedlo najít řeč s extraligovou Mladou Boleslaví, která jim může propůjčovat některé hráče.

Nejvýraznější tváře na soupisku však přibyly odjinud. V Litvínově se už nepočítalo s matadorem Michalem Trávníčkem (5+4), jenž se ihned stal lídrem útoku, správa zadních řad zase připadla na bedra 35letému Jiřímu Drtinovi (0+3), který v minulých letech oblékal dresy Vsetína nebo Slavie Praha. Zajímavou statistiku vykazují obecně ústečtí beci – gólově se za osm zápasů neprosadil ještě ani jeden.

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Více informací se dočtete ZDE