ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Sokolov (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Vsetín - Přerov (neděle 12:00) | DOROST: Havlíčkův Brod - Přerov 4:3
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

První přípravný zápas na soupeřově hřišti. Přerované ve čtvrtek změří síly s Třebíčí

První přípravný zápas na soupeřově hřišti. Přerované ve čtvrtek změří síly s Třebíčí
P ř e r o v – Druhý duel v přípravě na sezonu 2019/20 čeká ve čtvrtek hokejisty Přerova. Po domácím souboji s druholigovým Slezanem Opava vyzvou na Vysočině soupeře z Chance ligy – Horáckou Slavii Třebíč. Zubři budou znovu zkoušet některé hráče, kteří se u nich ucházejí o smlouvu. Do branky jako jednička nastoupí opora loňské juniorky Daniel Šimonů. Proti Bílým hvězdám se Hanáci v KHNP Areně představí od 17:30.
přípravné utkání
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
čtvrtek 8.8. 17:30
KHNP Arena

Třebíč pro nadcházející sezonu Chance ligy buduje silný tým. V obraně na soupisce figurují dvacetiletý talent ze Vsetína Jakub Jenáček nebo odchovanec Horácké Slavie – osmnáctiletý Lukáš Marek. Dres s bílou hvězdou patří také Martinu Padrnosovi. Jednadvacetiletý syn slavného českého cyklisty Pavla Padrnose má mimochodem na kontě 33 prvoligových startů za Přerov, v sestavě Zubrů se naposledy objevil na konci loňského listopadu, kdy nastoupil proti Porubě. Klubu, do kterého poté přešel a zapsal tam 24 zápasů.

Na pokračování kariéry na Vysočině kývli klíčoví zadáci Václav Čejka a Šimon Szathmary. Do útoku se vrátil Tomáš Havránek, k tomu Třebíčští přivedli dvacetiletého Filipa Jiráska (loni 58 utkání za Litoměřice) a agilního Martina Šťovíčka – bývalého hráče Chomutova, Kadaně a Ústí nad Labem. To vše díky výrazné finanční podpoře jihokorejské společnosti KHNP, která zůstává generálním partnerem klubu.

Z druholigového Havlíčkova Brodu navíc přišel produktivní David Michálek (loni 48 zápasů, 18 gólů a 26 asistencí), ze Švédska na doporučení známého třebíčského odchovance Michala Mikesky dorazil Miroslav Rohlík. Odchovanec pardubického hokeje má za sebou i sezonu v zámoří. Z dalších posil mohou trenéři Martin Sobotka a Jaroslav Barvíř počítat s nadějnými mladíky Josefem Podlahou, Janem Václavkem a Petrem Patykem. O nebezpečí pro soupeřovu obranu se pod jejich vedením budou znovu starat Lukáš Nedvídek s Michalem Vodným.

Stejně jako Zubři i Horáci mají za sebou zatím jedno přípravné utkání. V domácím derby je potrápil Havlíčkův Brod, jenž po třech třetinách vybojoval remízu 5:5. Třebíč nakonec zvítězila 6:5 po samostatných nájezdech. Rozhodující nájezd měl na svědomí Josef Podlaha.

Online přenos

Textový online přenos ze zápasu SK Horácká Slavia Třebíč – HC ZUBR Přerov můžete sledovat na serveru onlajny.com

×
Odehrané v 18:30 | Dor.
BK Havlíčkův Brod
HC ZUBR Přerov