VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Příprava mládeže nabírá na obrátkách, další akcí v MEO Aréně je Letní zubří kemp

Příprava mládeže nabírá na obrátkách, další akcí v MEO Aréně je Letní zubří kemp
P ř e r o v – Jedna mládežnická akce střídá druhou. V přerovské MEO Aréně je teď každým dnem rušno, na ledě se totiž připravuje nejen první tým Zubrů, ale také mládež. Ta po velmi úspěšném MEO kempu pokračuje v pestrém programu. Od pondělka 31. července totiž probíhá Letní zubří hokejový kemp.
Také Letní zubří kemp už má své pevné místo v programu na přelomu července a srpna. MEO Aréna je znovu plná malých hokejistů. “Pro naše kategorie mladšího dorostu a starších i mladších žáků je to v podstatě takové soustředění. Trénujeme dvakrát denně na ledě, což ještě doplňujeme další fází na suchu. Co se tréninků týče, je však tato akce trochu jiná. MEO kemp byl hodně zaměřen na dovednosti, tady se více věnujeme bruslení,“ popsal současné aktivity mladých Zubrů jejich šéftrenér Pavel Neuman.

Tréninky probíhají od pondělí do čtvrtka. Páteční finiš kempu už bude ve znamení přípravných duelů. Budou celkem čtyři. A další pak po oba víkendové dny. "Na závěr akce odehrají týmy páté, šesté, sedmé a osmé třídy přípravné zápasy se Zlínem a mladší dorost čeká v sobotu a v neděli domácí turnaj."

Zatímco u žáků půjde o první zápas, extraligoví mladší dorostenci už mají za sebou utkání s Vítkovicemi, které odehráli o uplynulé sobotě. “Myslím si, že po MEO kempu to bylo pro kluky fyzicky dost náročné, protože jsme hráli na dvě pětky, které se po čtyřiceti minutách vystřídaly. První polovina dopadla trochu lépe, ale jinak nás nikdo z hráčů nezklamal. I ve druhé půlce podali hráči maximální výkony,“ zhodnotil Pavel Neuman úvodní zápasovou prověrku, ve které se zrodily výsledky 2:1 a 0:3.