ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Písek (neděle 13:30) | DOROST: Poruba - Přerov (ODLOŽENO)

Před přípravnými zápasy se můžete bezplatně otestovat přímo před MEO Arénou

Před přípravnými zápasy se můžete bezplatně otestovat přímo před MEO Arénou
Hokejisté Přerova odehrají v srpnu šest domácích přípravných zápasů (začátek vždy v 18:00). Pro utkání platí aktuální opatření ministerstva zdravotnictví týkající se konání sportovních akcí. U vstupu na stadion bude nutné předložit potvrzení o negativním testu, dokončeném očkování či prodělání onemocnění covid-19. Zpřístupněny budou pouze sektory na sezení. Fanoušci Zubrů mohou bez předchozí registrace využít možnost bezplatného testování před MEO Arénou, které bude probíhat ve dny zápasů od 16 hodin.

Mobilní testovací místo, které klub zřídil ve spolupráci s Dolor Consilium s.r.o., bude působit v prostoru před pokladnou MEO Arény. „Nezatěžujeme vás vyhledáváním volného termínu, nutnými rezervacemi ani plánováním předem. Stačí se vydat k MEO Aréně s kartičkou pojištěnce (a ideálně i s permanentkou) a tím pádem máte již o vstup plně postaráno," vzkazují Zubři.

Test je bezplatný za podmínky, že testovaná osoba nebyla v uplynulých sedmi dnech již testována v rámci testování hrazeného pojišťovnou.

Nejčastější dotazy k testování

Jakým způsobem se provádí stěr?
Stěr antigenních testů na našem odběrném místě je ze zadní části dutiny ústní nebo nosu dle vlastního výběru.

Jak dlouho test trvá?
Výsledek testu obdržíte po 15 min., s potvrzením o negativním výsledku přejdete ke vchodu, kde jej předložíte pořadatelské službě.

Jak obdržím výsledek testu?
Po vyhodnocení testu dostanete na místě certifikát s výsledkem testu. Výsledek testu Vám bude zaslán také formou SMS na Váš telefon.

Více informací najdete ZDE

Podle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví platného od 1. srpna mohou být na sportovních utkáních konaných ve vnitřních prostorech přítomny maximálně 3 000 diváků (u sportovišť, kde není kapacita míst k sezení vyšší než 3 000). Všichni diváci přitom musejí být usazeni, sektory na stání zůstávají zavřené.

Maximální kapacita sektorů na sezení v MEO Aréně činí 1951 míst.

Utkání se mohou zúčastnit pouze osoby s:

 • maximálně 7 dní starým PCR testem s negativním výsledkem
 • maximálně 72 hodin starým antigenním testem s negativním výsledkem
 • dokončeným očkováním (nejméně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkových vakcín/nejméně 14 dní po podání jednodávkové vakcíny) a dokladem o dokončeném očkování
 • prodělaným onemocněním v posledních 180 dnech a dokladem o prodělání onemocnění
 • negativním výsledkem antigenního testu, který osoba podstoupí na místě konání utkání a který je určen pro sebetestování nebo povolený ministerstvem zdravotnictví pro použití laickou osobou
 • negativním výsledkem antigenního testu ze školy nebo školského zařízení, který osoba absolvovala podle jiného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví nejdéle 72 hodin před konáním utkání a který je určen pro sebetestování nebo povolený ministerstvem zdravotnictví pro použití laickou osobou; v tomto případě je potřeba předložit také čestné prohlášení, případně čestné prohlášení zákonného zástupce osoby nebo potvrzení školy

  Osoby, které alespoň jednu z těchto podmínek nesplňují (s výjimkou dětí do šesti let) nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, nemohou být na sportovní utkání vpuštěny.

  Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby na stadion kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat. Pokud tak neučiní, nemůže být na utkání vpuštěna.

  Při pobytu v MEO Aréně je rovněž nutné používat ochranu dýchacích cest v podobě respirátoru (FFP2, KN95 či obdobné kvality).

  >>>Plné znění mimořádného opatření MZČR<<<