Po týdnu odveta. Zubři v prvním únorovém zápasu přivítají na svém ledě Jihlavu

P ř e r o v – Základní část Chance ligy se překlenula do měsíce února, po kterém bude následovat už jen dvojice březnových zápasů. Až na výjimky se všechny celky v tabulce ustálily na 25 odehraných duelech, po nichž je pořadí ligového umístění pořádně vyrovnané. Zamíchat jím může ještě devět soutěžních kol, z nichž první je na plánu ve středu. Zubři na domácím ledě od 17 hodin vyzvou v odvetě jihlavskou Duklu.
HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava
středa 3.2. 17:00
MEO Arena Přerov

Je tomu teprve týden, co se obě mužstva potkala naposledy, přeskládaný program Chance ligy totiž přisoudil první střet Přerova a Jihlavy až na konec ledna. Oba celky šly do souboje se solidní formou z posledních týdnů, z výhry se ale mohl radovat jen jeden, přičemž za mírného favorita měla platit domácí Dukla.

Zubři nabití dvěma venkovními vítězstvími v řadě ovšem začali lépe a po dvou třetinách byli zásluhou Josefa Hrabala (6+15) a Radka Čípa (9+3) ve vedení. Horáky vrátil ve 41. minutě do hry Josef Skořepa (6+7), rychle však odpověděl nejproduktivnější Zubr Roman Pšurný (10+15). Posléze se prosadil snížením i lídr bodování soupeře Matěj Pekr (10+17), jeho tým už ale na srovnání nedosáhl, jelikož přerovskou výhru 4:2 trefou do prázdné branky zpečetil Jan Štefka (4+3).

Jihlava si chce upevnit pozici v čele tabulky

Středeční hosté mají o motivaci postaráno. Z celé sezony se totiž nyní nachází ve fázi, kdy je v každém kole testují silní soupeři. Po prohře se Zubry vyválčila Jihlava dva body s Kladnem (4:3n) a na Slavii (4:3p). Po nadcházející odvetě s Přerovem, kterému bude chtít oplatit porážku z minulého týdne, pak vyzve ještě Vsetín.

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Pokud se již registrovali, nemusejí podnikat žádné další dílčí kroky a mohou pokračovat ve sledování. Více informací se dočtete ZDE