ONLINE >>> MUŽI: Sokolov - Přerov 0:1 (PP)

Na Hanou přijedou rysi. V osmadvacátém kole Zubři vyzvou Frýdek-Místek

Na Hanou přijedou rysi. V osmadvacátém kole Zubři vyzvou Frýdek-Místek
P ř e r o v – Chance liga se po reprezentační pauze dala zpátky do pohybu. Tedy přesněji řečeno v případě přerovských Zubrů a šumperských Draků, kteří spolu sehráli předehrávku 34. kola. Běžný program druhé nejvyšší soutěže startuje až ve středu, kdy se z přestávky probudí i frýdečtí rysi, kteří zamíří do MEO Arény. Souboj čtvrtého Přerova s šestnáctým Frýdkem-Místkem opět začíná dříve, než je zvykem. Nezapomeňte tak streamy nažhavit od 16 hodin!
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
středa 17.2. 16:00
MEO Arena Přerov

První střet Přerova s třineckou farmou se udál ve druhé polovině listopadu, kdy se shodou okolností z pauzy probouzely pozastavené profesionální soutěže. Výjezd na Lašsko nakonec končil první zubří výhrou na stadionech soupeřů v letošní sezoně. Zubři otevřeli skóre Radkem Čípem (10+4), třetím nejlepším střelcem kádru. Později ale srovnal Michal Matiaško (1+1) a vedení Frýdku zařídil Vojtěch Tomi (5+9). Ke konci zápasu ale modrožlutí bojovníci zaveleli k obratu a díky Vlastimilu Dostálkovi (13+11) a Jakubu Svobodovi (3+0) odvezli z Haly Polárky všechny tři body.

Frýdecká naděje žije. Forma se lepší, v brance čaruje Suchánek

Frýdek-Místek letos nezažívá vůbec povedenou sezonu. Pravdou sice je, že se obvykle řadí k ligovému průměru z okolí desáté příčky v tabulce, do ní mu ale v současnosti chybí deset bodů. Pakliže chtějí rysi proniknout do play-off, musejí v posledních sedmi zápasech stáhnout osmibodové manko na dvanácté místo. Tým Mojmíra Trličíka a Jiřího Raszky mohou do nelehkých soubojů nabudit tři výhry z posledních čtyř zápasů.

Nejdůležitějšími ofenzívními oporami Frýdku jsou Ondřej Šedivý (13+14) a Milan Mikulík (7+17), kteří zatím nechyběli v jediném zápase. To situace v obraně už na třinecké farmě tak lichotivá není, proto jí nezbývá než spoléhat alespoň na přísun kvalitních brankářů. Takovým je teprve 17letý přerovský odchovanec Tomáš Suchánek (90,59 %), jenž před sebou může mít bohatou hokejovou kariéru.

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Pokud se již registrovali, nemusejí podnikat žádné další dílčí kroky a mohou pokračovat ve sledování. Více informací se dočtete ZDE