VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Malým Zubrům zpestřil závěrečnou Školu bruslení reprezentant Tomáš Kundrátek

Malým Zubrům zpestřil závěrečnou Školu bruslení reprezentant Tomáš Kundrátek
P ř e r o v – Poslední lekci Celoroční školy bruslení si v pátek 23. března užili malí přerovští hokejisté. Na ledě MEO Arény se s nimi proháněl i reprezentační obránce a odchovanec Zubrů Tomáš Kundrátek. Role trenéra pro něj nebyla ničím neznámým, podobnou akci s přípravkou totiž neabsolvoval poprvé.

Když je doma v Přerově a má čas, rád si zajde na zimní stadion, kde jeho bohatá kariéra odstartovala. Podívá se na bratrance, na známé, nebo s sebou vezme syna. „A vždycky, když můžu, jdu na led s přípravkou nebo s některou podobnou kategorií,“ přisvědčil.

Z práce se zubří drobotinou má účastník dvou mistrovství světa, světového poháru v Kanadě a zimní olympiády v Jižní Koreji velkou radost. „Myslím si, že děti to mají stejné. Také jsou z toho nadšené,“ usmál se.

Pro přerovskou mládež představuje Tomáš Kundrátek velký vzor. „Kluci vidí, že i z malého města se dá dostat do zámoří, stejně jako hrát v národním týmu nebo v Rusku. Naděje tam rozhodně je a děti k ní vzhlíží, což je dobře,“ těší jej.