Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

MEO čeká těžká zkouška v podobě nejlepšího útoku ligy. Prověřit ho přijedou Litoměřice

MEO čeká těžká zkouška v podobě nejlepšího útoku ligy. Prověřit ho přijedou Litoměřice
P ř e r o v – Chance liga už se přehoupla do prosincového programu, jenže hokejisté Přerova do něj nenastupují s příliš ideální formou. Prohráli ve třech z posledních čtyř utkání a s předváděnými výkony často nemohou být spokojeni. Kdy jindy je však lepší se vzchopit, než když do MEO Arény dorazí druhý celek tabulky s velkou ofenzívní silou a vítěznou šňůrou. Přijďte Zubry podpořit do ochozů a dohnat je k důležitému vítězství proti Litoměřicím! Sobotní utkání začíná v 17 hodin.
HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
sobota 4.12. 17:00
MEO Arena Přerov

Výkony Zubrů letos nejsou ideální. Jejich statistiky ve speciálních formacích (přesilovky a oslabení) zůstávají za očekáváním a v rámci hry na venkovních ledech jsou vůbec nejhorší z celé soutěže. Nepočítajíc kontumaci s Kadaní se jim podařilo ve žluté sadě dresů zvítězit pouze dvakrát a červený výsledek zapsali i poprvé s Litoměřicemi, kam vyjížděli 9. října. Skóre otevřel rychle Tomáš Chlubna (2+2), poté ale vedení do třetí třetiny zařídili Jakub Svoboda (9+7) s Tadeášem Králem (2+0). MEO v ní ale vyhořelo, když se pod dva góly podepsal Josef Koláček (6+11) a obrat na 5:2 dokonali Lukáš Válek (6+17) s Tomášem Urbanem (2+8).

Litoměřice si zvykly vyhrávat, Zubři se stále hledají

Přerovská produktivita v rámci ligového srovnání spadá do horšího průměru, zato útok Stadionu je jinou pohádkou. Roman Přikryl (5+23) dokáže sbírat více než bod na zápas a v prvním útoku funguje jako skvělá spojka pro křídla Fina Riku Sihvonena (18+5) a zmíněného Válka. Trenérské duo David BrukDaniel Tvrzník letos složilo zatím dobře fungující tým, pro něhož může být úspěšnost v přesilovkách přes 22 procent uspokojující.

Papírově je v něm největší ikonou Jan Výtisk (1+4), kterého nelze příliš často hledat ve střeleckých statistikách. Zato však umí pořádně přitvrdit a jeho přínosu pro tým vypovídá bilance +14. Stadion letos vedle Třebíče patří k nejpříjemnějším překvapením Chance ligy a veze se na vlně výher a pohody. Momentálně má zelených výsledků v řadě na kontě už šest a kromě slabšího období na konci října a několika výpadků s outsidery si vede takřka stoprocentně.

Chance liga, 26. kolo
Přerov – Litoměřice

9. místo
umístění v tabulce
2. místo
24 – 11 – 3 – 2 – 8 (77:57) 41
statistiky základní části
26 – 17 – 3 – 1 – 5 (104:69) 58
Vrchlabí – Přerov 5:0
poslední zápasy
Litoměřice – Poruba 4:3sn
Jakub Svoboda 16 (9+7)
nejproduktivnější hráč
Roman Přikryl 28 (5+23)
Jakub Svoboda (9 gólů)
nejlepší střelec
Riku Sihvonen (18 asistencí)
Josef Hrabal (12 asistencí)
nejlepší nahrávač
Roman Přikryl (23 asistencí)
Josef Hrabal 12 (0+12)
nejproduktivnější obránce
Jan Holý 13 (1+12)
Filip Dvořák (32 TM)
nejtrestanější hráč
Jan Výtisk (55 TM)
Michael Petrásek (91,02 %)
Michal Postava (91,75 %)
Lukáš Klimeš (93,62 %)
úspěšnost brankářů
Tomáš Král (91,21 %)
David Čermák (90,14 %)
95 / 14 / 14,74 %
přesilovky
počet / góly / úspěšnost
97 / 22 / 22,68 %
90 / 19 / 78,89 %
oslabení
počet / góly / úspěšnost
105 / 19 / 81,90 %

Online vstupenky

Online vstupenky na zápas Zubrů s Litoměřicemi si můžete z pohodlí domova zakoupit na tomto odkaze

Podmínky vstupu na stadion

MEO Aréna může být – při dodržení níže uvedených podmínek – naplněna pouze z jedné třetiny své kapacity, na stadion tedy může přijít maximálně 1000 diváků. Otevřeny jsou pouze sektory na sezení.

Utkání se mohou zúčastnit pouze osoby s:

 • dokončeným očkováním (nejméně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkových vakcín/nejméně 14 dní po podání jednodávkové vakcíny) a dokladem o dokončeném očkování
 • prodělaným onemocněním v posledních 180 dnech a dokladem o prodělání onemocnění
 • již započatým očkováním a maximálně 72 hodin starým PCR testem s negativním výsledkem
 • maximálně 72 hodin starým PCR testem s negativním výsledkem, jde-li o dítě ve věku 13–18 let

  Osoby, které alespoň jednu z výše uvedených podmínek nesplňují (s výjimkou dětí do dvanácti let, které se takto prokazovat nemusejí) nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, nemohou být na sportovní utkání vpuštěny.

  Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby na stadion kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat. Pokud tak neučiní, nemůže být na utkání vpuštěna.

  Při pobytu v MEO Aréně je rovněž nutné používat ochranu dýchacích cest v podobě respirátoru (FFP2, KN95 či obdobné kvality).

  Plné znění aktuálně platných opatření naleznete ZDE

  Děkujeme za respektování těchto mimořádných opatření.