ONLINE >>> MUŽI: Ústí nad Labem - Přerov (středa 18:00) | JUNIOŘI: Poruba - Přerov 1:8 | DOROST: Poruba - Přerov 1:7
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Chance liga pokračuje druhým kolem, prolomí Zubři prokletí třebíčské arény?

Chance liga pokračuje druhým kolem, prolomí Zubři prokletí třebíčské arény?
P ř e r o v – Ve středu vypluly lodě šestnácti celků do vod druhé nejvyšší soutěže, která jim na tento víkend přichystala druhé kolo. Zubři se v boji o body tentokrát utkají s neoblíbenou a nepříjemnou Třebíčí. Herní styl Horáků jim dlouhodobě nevyhovuje, z jejich tvrze navíc dokázali za čtyřleté působení v první lize vyválčit pouze dva body. Přijeďte proto Hanáky na Vysočinu podpořit a pomoci jim to změnit, utkání začíná v 17:30! Informace o výjezdu MEOfANS naleznete také v tomto článku.
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
sobota 14.9. 17:30
KHNP Arena

Vzájemné konfrontace v loňské sezoně vyzněly kromě prvního střetu vždy lépe pro Třebíč (1:4, 1:2, 1:2p z pohledu Zubrů). Jedinou porážku Bílým hvězdám Přerov uštědřil na začátku loňského října, kdy díky dvěma gólům Popelky a proměněného trestného střílení Hejcmana uhájil tehdy první místo v tabulce.

Nabuzení vítězstvím z hanáckého derby se svěřenci trenérů Kočary, Grofa a Sklenáře pokusí zlomit prokletí třebíčského stadionu, kde od postupu do první ligy v roce 2015 v soutěžním zápase ještě nevyhráli. Horácká Slavia sice v posledních dvou sezonách nepostoupila do play-off, na Zubry ale „umí“.

Přerovští v sobotu stejně jako proti Prostějovu nastoupí ve světlé variatně dresů. Třebíč si totiž pro letošní sezonu připravila projekt věnovaný vojákům, hasičům a zdravotníkům. Akce pod názvem „HST Hrdinům“ startuje právě duelem s MEO, kdy klub ze západní Moravy ve speciálních černých trikotech vzdá hold příslušníkům Armády České republiky.

Výjezd do Třebíče

Chance liga se rozběhla, Zubři proto potřebují vaši podporu! Pojeďte fandit na druhé utkání do Třebíče, které se hraje v sobotu 14. září. Přihlašovat se můžete na diskusním fóru nebo na Facebooku MEOfANS. Odjezd autobusu je v 15:00 od MEO Arény, cena zájezdu dle počtu přihlášených 250 - 300 Kč.

Bílé hvězdy budou jinak v aktuálním soutěžním ročníku bojovat s velmi mladým kádrem. Na soupisce pokračujících trenérů Martina Sobotky a Jaroslava Barvíře totiž není jediný hráč starší 29 let. Přesto se však od Třebíčských dá očekávat značná dávka nebezpečnosti.

K hráčům, od kterých se bude čekat nejvíc, se budou řadit hlavně forvardi Lukáš Nedvídek (0+1), Tomáš Havránek (0+1), Michal Vodný a Matěj Psota (oba bez bodu). Třebíči loni chyběl typický střelec, jeden z těchto hráčů by v něj mohl během letoška dorůst.

Zadním řadám by měl podle předpokladů kralovat ofenzívně laděný Lukáš Forman (1+0), který v prvním kole otevíral skóre v Českých Budějovicích. Jeho tým však nakonec padl 2:3. V minulé sezoně platil za kvalitní posilu Šimon Szathmáry, který se stal druhým nejproduktivnějším obráncem základní části Chance ligy. V brankovišti bude často možné spatřit Pavla Jekela, nebo třeba Dominika Svobodu.

Chance liga, 2. kolo
Třebíč – Přerov

12. místo
umístění v tabulce
5. místo
1 – 0 – 0 – 0 – 1 (2:3) 0
statistiky základní části
1 – 1 – 0 – 0 – 0 (3:2) 3
Č. Budějovice – Třebíč 3:2
poslední zápasy
Přerov – Prostějov 3:2
Lukáš Forman 1 (1+0)
Denis Kusý 1 (1+0)
nejproduktivnější hráč
Jakub Kubeš 3 (2+1)
Lukáš Forman (1 gól)
Denis Kusý (1 gól)
nejlepší střelec
Jakub Kubeš (2 góly)
Tomáš Havránek (1 asistence)
Lukáš Nedvídek (1 asistence)
Václav Čejka (1 asistence)
nejlepší nahrávač
Tomáš Sýkora (2 asistence)
Lukáš Forman 1 (1+0)
Václav Čejka 1 (0+1)
nejproduktivnější obránce
Jakub Kubeš 3 (2+1)
Václav Čejka (6 TM)
Martin Padrnos (6 TM)
nejtrestanější hráč
Tomáš Doležal (6 TM)
Pavel Jekel (92,5%)
úspěšnost brankářů
Michael Petrásek (88,24%)
4 / 1 / 25,00 %
přesilovky
počet / góly / úspěšnost
4 / 1 / 25,00 %
7 / 1 / 85,71 %
oslabení
počet / góly / úspěšnost
3 / 0 / 100,00 %
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov