ONLINE >>>

Kniha 90 let přerovského hokeje

Kniha 90 let přerovského hokeje populárně-naučným způsobem mapuje historii nejrychlejšího kolektivního sportu ve městě na řece Bečvě. Pojednává o prvních hokejových náznacích před první světovou válkou, vzniku hokejového odboru SK Přerov v roce 1928, zápasech po roce 1945 i o dění v současném klubu HC ZUBR Přerov. To vše prostřednictvím osmi kapitol, z nichž každá zachycuje jednu hokejovou éru.

Zásadní pozici na více než 200 stranách zaujímají fotografie z různých historických období, které autorům publikace Petru Komárkovi a Aleši Novotnému laskavě poskytli renomovaní přerovští fotografové i pamětníci. Ti knihu navíc obohatili svými vzpomínkami, které v textu kombinujícím se s fotografiemi figurují ve formě citací.Aby čtenář věděl, ve kterém historickém období hokeje v Přerově se zrovna nachází, doplňuje jednotlivé kapitoly časová osa s konkrétními zřetelně vyznačenými mezníky.

Kniha 90 let přerovského hokeje je vhodným dárkem pro všechny, kdo mají tento sport na východě Hané rádi. Skvěle zapadne do knihovničky každého fanouška, partnera nebo třeba bývalého hráče klubu.

Kde knihu můžete koupit?

  • Knihkupectví Kosmas v prvním patře OC Galerie Přerov v Čechově ulici
  • Sport bar ZUBR přímo v MEO Aréně na ulici Petřivalského
  • Nové prodejní místo: Marken.cz - Eshop zabývající se prodejem literatury se sportovní tématikou
  • Nové prodejní místo: Fanshop v Síni slávy českého hokeje v Galerii Harfa v Praze
Cena publikace je 399,- Kč