Starší dorost v neděli zlepšil svůj výkon, ze Šumperka přivezl všechny tři body

Š u m p e r k – Starší dorostenci v pátek na ledě Uherského Hradiště neuspěli, proto v neděli do Šumperka odjeli s jasným cílem, kterým bylo výrazné zlepšení. Předvedený výkon Zubrů měl vzestupnou tendenci a ta přinesla všechny tři body. Vítězství začali přerovští hráči tvořit už během první třetiny, v níž do brány Draků poslali kotouč hned třikrát. Další góly pak přišly po změně stran a Šumperk už nepříznivý stav pouze mírně upravil. Příští týden se starší dorost poprvé představí doma, v pátek od 18:00 ho čeká zápas s Karvinou.
2.kolo, neděle 22.9.2013
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
2:5
(0:3, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 33. Zouhar (Kubíček D.), 38. Přibylová (Janík, Kubíček D.) – 4. Peterka (Smolka), 7. Tomaník (Pecha, Müller Jakub), 9. Müller Jakub (Zeleňák), 23. Pochyla (Heralt, Kubíček M.), 29. Tomaník (Müller Jakub, Pecha). Rozhodčí: Klapetek – Cik, Dopitová. Vyloučení: 5:3, navíc Solař (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Střely na branku: 19:16. Průběh utkání: 0:5, 2:5.
Šoustal – Zouhar, Kukula, Janík, Dohnal, Slovák, Hromádka, Přibylová, Pastorek, Kolařík, Vlásek, Kolovratník, Müller Jan, Kubíček D.
Kašpárek – Novák, Zeleňák, Daniš, Sirota, Smolka, Podepřel, Válek, Sedlák – Pecha, Müller Jakub, Tomaník – Heralt, Pochyla, Kubíček M. – Vlach, Solař, Peterka – Jančařík, Bochňák