Starší dorostenci doma devíti góly smetli Karvinou

P ř e r o v – Tým staršího dorostu HC ZUBR Přerov napodobil minulý úspěšný víkend, když byl znovu v obou zápasech úspěšný. Zubři po výhře v Uherském Hradišti hostili v neděli na domácím ledě Karvinou, která před týdnem senzačně uspěla na ledě favorizované Poruby. Přerovští starší dorostenci ale žádné dohady o výsledek nepřipustili. I když řadu možností v první třetině nevyužili, tak nakonec odcházeli do kabin s vedením o tři góly. Ve druhé periodě sice povolili soupeři po dvou zaváháních skórovat, ale jejich vedení ještě o kousek narostlo. Další góly si pak domácí tým schoval na třetí část boje a Karvinou nakonec porazil vysoko 9:2. První čtvrtinu základní části uzavře tým staršího dorostu v pátek na ledě Opavy.
8.kolo, neděle 16.10.2011
HC ZUBR Přerov - HK Karviná
9:2
(3:0, 3:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Zbořil (Rajnoch), 13. Rajnoch (Zbořil), 20. Karola (Spěvák), 23. Karola (Kratochvíl), 26. Šnirc (Rajnoch, Čelko), 32. Šnirc (Rajnoch), 42. Karola (Duda), 53. Novák (Gremlica), 54. Karola (Spěvák, Gremlica) - 25. Šmíd (Staš), 31. Šmíd (Filipek, Wojaczek). Rozhodčí: Obadal - Kašík, Wesley. Vyloučení: 9:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 29:22. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 9:2.
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Novák, Václavíček - Siegel, Padalík, Němec
Cieslar - Morcinek, O. Pniok, R. Orság, Lemel, J. Pniok, M. Orság, Marszalek, Huml, Seroiszka, Brél, Šmíd, Wojaczek, Filipek, Pasrbek, Staš