Utkání staršího dorostu v Uherském Hradišti rozhodla první třetina

U h. H r a d i š t ě – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov si do tabulky připsali další dva body za výhru. V pátek večer je čekalo utkání v Uherském Hradišti, které před bojem okupovalo šestou příčku v tabulce. Zubři se po slabších úvodních minutách chytli a směr zápasu nakonec určili čtyřmi vstřelenými góly ještě v první třetině. V úvodu druhé přidali další dva, ale poté už přišlo z jejich strany zvolnění, kterého soupeř využil a dostal se do tempa. Hodně nebezpeční byli domácí také ve třetí třetině, kdy přerovští trenéři promíchali sestavu. Vysoké vedení si už ale modrožlutí udrželi a domů se nakonec vrátili s vítězstvím 7:2. To je posunulo do čela tabulky, jelikož vedoucí Poruba má duel v Opavě odložen.
7.kolo, pátek 14.10.2011
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
2:7
(0:4, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 38. Šrenk (Nohál), 56. Kubal (Tomešek) - 9. Kratochvíl (Karola), 11. Kratochvíl (Tomiga), 13. Rajnoch, 15. Rajnoch (Václavíček), 25. Zbořil (Rajnoch), 27. Václavíček (Rajnoch, Šnirc), 51. Gremlica (Tomiga). Rozhodčí: Volf, Hejda. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:3. V oslabení: 1:1. Diváci: 25. Střely na branku: 19:27. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 2:7.
Gerža (15. Obal) - Foltýn, Červínek, Ježek, Botek, Müller, Strmiska, Křižka, Bureš, Šrenk, Nohál, Haničinec, Kubal, Pavlůsek, Hruboš, Lisa, Fuksa, Maršálek, Hurta, Tomešek
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Václavíček - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Novák, Němec - Siegel, Padalík