Starší dorostenci doma vysoko porazili Orlovou

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov mají za sebou úspěšný domácí víkend, který jim přinesl plný počet bodů. V pátek Zubři porazili po boji Šumperk těsně 3:2 a v neděli rozstříleli poslední Orlovou v poměru 8:1. První třetina se Přerovu sice příliš nevydařila, soupeř totiž využil chyby v obraně a chvíli držel vyrovnaný stav, ale poté už domácí začali diktovat tempo hry a postupně navyšovat skóre. Ve druhé i třetí části zaznamenali po třech gólech a několikrát se prosadili také v přesilovkách, protože Orlová s narůstajícím brankovým mankem přitvrdila. Přerov se tak po hladké výhře udržel na druhém místě za vedoucí Porubou a o další body bude hrát příští pátek v Uherském Hradišti.
6.kolo, neděle 9.10.2011
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
8:1
(2:1, 3:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 12. Kratochvíl (Karola), 20. Zbořil (Šnirc, Rajnoch), 22. Karola (Čelko, Rajnoch), 36. Andrýsek (Spěvák), 37. Šnirc (Zbořil, Čelko), 52. Rajnoch (Zbořil, Šnirc), 57. Spěvák (Gremlica, Karola), 59. Gremlica - 13. Dubnický (Adamec). Rozhodčí: Klimecký - Dučák, Kika. Vyloučení: 7:11, navíc Lenomar (Orlová) 10 minut osobní trest, Janíček (Orlová) trest ve hře. Využití: 4:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1.
Mánek - Mašíček, Zbořil, Šťastný, Andrýsek, Tomiga, Kundrátek, Běhal, Duda - Čelko, Rajnoch, Gremlica - Spěvák, Šnirc, Kratochvíl, Němec, Karola, Václavíček - Siegel, Novák
Slanina (37. Ferčák) - Vysloužil, Lenomar, Mareček, Přecechtěl, J. Piechaczek, M. Piechaczek, Adamec, Zuščík, Tisovský, Janíček, Masarovič, Srba, Dubnický, Formánek, Dlouhý