Starší dorost vybojoval těsnou výhru nad Šumperkem

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov se pro dva nejbližší zápasy usídlili na svém domácím stadionu. Jejich pátečním soupeřem byl Šumperk, který v posledních třech duelech uspěl a dobrou formu chtěl potvrdit. V úvodní třetině Zubry výrazně přestřílel, ale skóre se neměnilo, a to ani v téměř dvouminutové přesilovce hostů pět na tři. Od druhé třetiny už Zubři hru zlepšili, avšak jako první, těsně před polovinou střetnutí inkasovali. Radost Šumperka ale trvala jen necelé tři minuty, než se domácím v přesilovce podařilo srovnat. Ve třetí části Přerov hodně bojoval a i když soupeř dokázal na jeho rychlý gól najít v oslabení odpověď, tak deset minut před koncem utkání strhl vedení znovu. Po výhře 3:2 je tak starší dorost v tabulce druhý a v neděli se doma střetne s poslední Orlovou.
5.kolo, pátek 7.10.2011
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
3:2
(0:0, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 32. Rajnoch (Čelko), 42. Kratochvíl (Spěvák), 51. Spěvák (Rajnoch) - 29. Langr, 48. Kužílek. Rozhodčí: Fiedler - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 9:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 63. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Dohnal - Mašíček, Zbořil, Tomiga, Andrýsek, Šťastný, Běhal, Kundrátek, Duda - Čelko, Rajnoch, Kratochvíl - Spěvák, Karola, Gremlica - Václavíček, Němec, Siegel - Šnirc
T. Macek - Vepřek, Nemeškal, Pražák, Koutský, M. Macek, Úporský, Adam, Malý, Kobza, Langr, Holický, Kužílek, Nastoupil, Pospíšil, Ondráček, Zindulka