Starší dorost napravil páteční zaváhání výhrou 6:3 ve Frýdku-Místku

F r ý d e k – M í s t e k – Starší dorost měl v neděli na programu další mistrovský zápas, tentokrát ve Frýdku-Místku, kde chtěl napravit a dát zapomenout na nevydařené páteční vystoupení doma proti Porubě. Výsledkově se sice Přerovu tentokrát zápas podařil, ale s výkonem týmu trenéři opět nebyli příliš spokojeni. Zubři si poměrně rychle vypracovali vedení o dva góly, ale ještě do první přestávky se podařilo domácím snížit. Druhá třetina pak přinesla hokej nevalné úrovně, i přesto se ovšem Zubři dostali díky dvěma trefám do rozhodujícího náskoku. Ve třetím dějství sice po dvou chybách ještě zbytečně duel zdramatizovali, o výhru už ale nepřišli a zpečetili ji gólem při power play domácích do prázdné branky.
4.kolo, neděle 2.10.2011
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
3:6
(1:2, 0:2, 2:2)
Branky a nahrávky: 14. Ďuriček (Rykala, J. Carbol), 52. O. Carbol (Rykala), 54. O. Carbol - 4. Tomiga (Karola), 8. Čelko (Šnirc, Zbořil), 34. Rajnoch (Čelko, Šnirc), 39. Rajnoch (Zbořil, Šnirc), 47. Karola (Kratochvíl, Spěvák), 60. Šnirc (Zbořil, Rajnoch). Rozhodčí: Czubaj - Čaja, Mrákava. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 28. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 3:5, 3:6.
Horváth - M. Anestis, P. Anestis, Strkáč, Flegr, Káňa, Fojtík, Čahoj, J. Carbol, Volný, Ďuriček, Koval, O. Carbol, Rykala, Vančo-Minařík, Czylok, Mičulka
Loučka - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Šťastný, Běhal, Duda, Kundrátek - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Němec, Novák - Siegel, Vaněk, Václavíček