Starší dorost v domácí přestřelce prohrál s Porubou 5:6

P ř e r o v – Starší dorostenci měli v pátek odpoledne na programu hodně těžké utkání s Porubou, která po dvou odehraných kolech vedla tabulku. Postavení na čele se mohlo v případě výhry Zubrů změnit, ale nestalo se tak. Domácí hráči v hodně bojovném zápasu podlehli svému soupeři gólem v předposlední minutě 5:6 a na kontě tak mají první letošní porážku. Přerov přitom pětkrát v utkání o jeden gól vedl, ale svůj náskok vždy ztratil. Klíčovou pasáží zápasu byla třetí třetina, kdy měli Zubři několik výborných šancí a mohli soupeři ve skóre odskočit. Možnosti ale zůstaly nevyužity a porubský RT TORAX v závěru třetí periody stav zápasu otočil.
3.kolo, pátek 30.9.2011
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
5:6
(2:2, 3:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Rajnoch (Šnirc, Čelko), 7. Rajnoch (Šnirc, Mašíček), 24. Karola (Kratochvíl), 34. Kratochvíl (z trestného střílení), 37. Rajnoch - 7. Demel (Pobuta), 10. Gelnar (Csomor), 32. Holáň, 36. Gelnar (Csomor, Schwarz), 51. Wolný (Havránek, Kaleta), 59. Csomor (Demel, Schwarz). Rozhodčí: Slavka - Hejda, Janča. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:6.
Mánek - Mašíček, Tomiga, Andrýsek, Zbořil, Kundrátek, Šťastný, Duda, Běhal - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Padalík, Němec - Siegel, Vaněk, Václavíček
Maček - Vrána, Soukal, Demel, Bolek, Stanke, Balcar, Juřík, Vavroš, Kaleta, Wolný, Havránek, Csomor, Schwarz, Gelnar, Pobuta, Laryš, Holáň, Kropka, Kotas, Kaifáš