Junioři po třech výhrách přijeli ze Šumperka s prázdnou

Š u m p e r k – Tým juniorů HC ZUBR Přerov už míří k závěru letošní sezóny. V pátek odpoledne cestoval na poslední zápas venku a představil se v Šumperku, jemuž v tabulce patřila šestá příčka. Zubři byli naopak druzí a předchozí hodně vydařené výsledky chtěli potvrdit. Plán se jim však už během první třetiny začal kazit, když inkasovali gól a v prostřední části další dva. Malou naději v závěru sice ještě vykřesal střelecký úspěch Petra Vaňka, jenže Draci bleskově zpečetili své vítězství čtvrtým gólem. V poslední minutě se diváci dočkali hned dvou trestných střílení, po jednom na každé straně, ale skóre 4:1 už se nezměnilo. Sezónu 2011/2012 zakončí junioři v neděli doma zápasem s brněnským Warriorem.
42.kolo, pátek 16.3.2012
DRACI PARS Šumperk - HC ZUBR Přerov
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Nevrlý (Kobza, Vepřek), 30. Hodulák (Galuška), 39. Malý (Kobza), 57. Prokopec (Galuška) - 56. Vaněk (Javora). Rozhodčí: Held - Kašík, Šedina. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 31:28. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
Misiorz - Lyzák, Feledík, Kastner, A. Řezáč, Hodulák, Drtil, Prokopec, Langr, Kobza, Malý, Nevrlý, Galuška, Vepřek, Nemeškal, Horváth, Horák
J. Sklenář - Kostiha, V. Sklenář, Vávra, Kvapil, Drábek, Maršálek, Adámek, Tomeček - Loupal, Kocan, Vaněk - Šťastný, Javora, Málek - Chovanec, Gazda, Kebza - Klimecký, Řezáč, Halla