Junioři v předehrávce na ledě Třebíče neuspěli

T ř e b í č – Netradičně ve čtvrtek vyrazili přerovští junioři do Třebíče, kde měli na programu předehrávku 38. kola. Oba týmy v tabulce mnoho bodů nedělí, proto se dal očekávat hodně vyrovnaný zápas. A tak se také stalo. Po bezbrankové první třetině měli Horáci možnost jít hned následně do vedení, jenže nařízené trestné střílení neproměnili. V polovině zápasu se jim však už podařilo prosadit a ještě do konce druhé třetiny zvýšili vedení na 2:0. Ve třetí periodě tým Zubrů umazal část domácího náskoku díky přesilovkové trefě Vaňka, jenže na vyrovnání už bohužel nedosáhl. Poslední minuty totiž modrožlutí odehráli v oslabení a Třebíč si hubené vítězství 2:1 již nenechala vzít. Další utkání sehrají junioři až příští středu 7. března doma, kdy jejich soupeřem bude od 18:00 Slezan Opava.
38.kolo, čtvrtek 1.3.2012
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Pálka (Marek), 37. Peroutka (Vyhnalík) - 45. Vaněk (J. Sklenář). Rozhodčí: Ondřej - Jeletz, Polák. Vyloučení: 5:6, navíc Kovalský (Třebíč) 5 minut + do konce utkání - Kebza (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Loupal (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 59. Střely na branku: 27:32. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
Máj - Peroutka, Belatka, Vyhnalík, Pálka, Tvarůžek, Kusák, Paták, Vysloužil, Horký, Vlašín, Kovalský, Marek, Stromecký, Outulný, Roupec, Juráň, Mašek, Bednář
J. Sklenář - Navrátil, Kvapil, Vávra, Málek, Hlídek, Maršálek, Kostiha, Tomeček - Loupal, Kocan, Vaněk - Šťastný, Javora, Řezáč - Malínek, Gazda, Kebza - Klimecký, Dostálek, Halla