Junioři měli s posledním Rožnovem víc práce než čekali

P ř e r o v - Do Přerova dnes na zápas juniorů zavítal beznadějně poslední Rožnov pod Radhoštěm a na jeho zdolání museli Zubři překvapivě vynaložit poměrně velké množství sil. Hosté se překvapivě ujali vedení hned ve 3.minutě při své přesilovce. Zubrům se podařilo skóre otočit až dvěma slepenými góly v závěru první třetiny. Pak už sice hru celkem ovládali, ale gólově se jim to podařilo vyjádřit až v polovině zápasu. Po 2.třetině byli ještě klidnější, protože hostům vstřelili 3 sekundy před skončením 2.třetiny tzv. "gól do šatny". Tímto gólem se však uzavřela i gólová výčetka celého zápasu. V poslední třetině se totiž více vylučovalo než hrálo a na kvalitě zápasu to bylo znát. Zubři tak nakonec porazili soupeře z Valašska 4:1 a minimálně do nedělního odpoledne mu bude patřit v tabulce druhé místo.
37.kolo, sobota 25.2.2012
HC ZUBR Přerov - HC Černí Vlci
4:1
(2:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 17. Klimecký (Kebza, Řezáč), 18. Málek, 31. Vaněk (Loupal, Kocan), 40. Javora (Šťastný) - 3. Martyčák (Vyvijal) Rozhodčí: Klimecký - Cik, Vožda. Vyloučení: 9:11, navíc Skopal (Rožnov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
Sklenář J. - Vávra, Sklenář V., Maršálek, , Málek, Dostálek, Malínek, Vaněk, Klimecký, Řezáč, Kostiha, Hlídek, Loupal, Kvapil, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Tomeček, Chovanec
Dohnálek - Paťava, Skopal, Švrček, Blažej, Martyčák, Vyvijal, Kitzberger, Slovák, Babiš, Křenek, Tkadlec, Suchánek, Krátký