Junioři: Tým Zubrů odvezl z Poruby po remíze bod

O s t r a v a – Reprezentační přestávka už je minulostí a proto se po dvou týdnech znovu rozjely mládežnické soutěže. Liga juniorů v pátek ohlásila začátek poslední čtvrtiny základní části a tým Zubrů se v něm vydal do Poruby. Přerov rozehrál zápas velmi nadějně. Sice nejdříve nevyužil dvojnásobnou přesilovku, ale do první sirény nakonec dvakrát během krátké chvíle udeřil. To druhá perioda byla přesně opačná a góly padaly do přerovské klece. Po snižující trefě přišlo úspěšné trestné střílení a následně další přesný zásah. Za nepříznivého stavu se však slepenými góly prezentovali také Zubři a znovu převážili misku vah na svoji stranu. O body se ale nakonec obě družstva podělila, jelikož dvě minuty před koncem domácí Poruba srovnala v přesilovce na konečných 4:4.
34.kolo, pátek 17.2.2012
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
4:4
(0:2, 3:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 21. Rosypka (Kysučan), 34. Vaněk (z trestého střílení), 36. Axman (Šimkovič), 58. Šimkovič - 17. Javora (Šťastný, Tomeček), 20. Tomeček (Šťastný), 49. Šťastný (Maršálek), 49. Kocan Rozhodčí: Kubičík - Poruba, Langer. Vyloučení: 12:7, navíc Tomeček (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:4, 4:4.
Rudl – Lužný, Dusík, Franek, Jasiok, Axman, Juřík – Kofroň, Mihal, Rosypka, Kanaloš, Palkovič, Pobuta, Kysučan, Šimkovič, Vaněk, Hradil
J. Sklenář - Kostiha, Drábek, Vávra, Kvapil, Maršálek, Tomeček - Loupal, Kocan, Vaněk - Šťastný, Javora, Klimecký - Malínek, Gazda, Chovanec - Adámek, Řezáč, Kebza