Junioři: Předehrávka v Opavě skončila porážkou Zubrů

O p a v a – Netradičně ve čtvrtek vyrazili junioři HC ZUBR Přerov odehrát utkání 28. kola na led opavského Slezanu. Po předchozích úspěšných výsledcích se jim tentokrát na bodový zisk dosáhnout nepodařilo, přestože sehráli vyrovnanou partii. Zubři v zápase vedli pouze malou chvíli, a to v první třetině, jenže následně v oslabení inkasovali a ve druhé třetině se poté podařilo domácím skóre obrátit. Na druhý gól Opavy dokázal Přerov reagovat, ale na ten třetí, který přišel ještě v závěru druhého dějství už nikoliv. Tým Zubrů se ve třetí třetině snažil o vyrovnání, ale závěrečná dvacetiminutovka už změnu stavu nepřišla. Junioři se tak po těsné porážce 2:3 vrátili z Opavy s prázdnou. O další body se svěřenci trenérů Dočkala a Málka poperou v neděli od 11 hodin, kdy je čeká domácí derby s Prostějovem.
28.kolo, čtvrtek 19.1.2012
HK Opava - HC ZUBR Přerov
3:2
(1:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 12. Koschatzký (Mosler, Baďura), 27. Otipka (Koschatzký), 38. Svoboda (Jelen) - 9. Kostiha (Kebza), 35. Chovanec. Rozhodčí: J. Jeřábek - Rychlý, Jureček. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 90. Střely na branku: 31:29. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
Novák - Faksa, Bendík, Trčka, Vaněk, Březina, Ježek, Jelen, Svoboda, Koschatzký, Spusta, Baďura, Gulda, Otipka, Lichý, Chvěja, Mosler
J. Sklenář - Kostiha, V. Sklenář, Hlídek, Vávra, Tomeček, Bosák, Drábek, Adámek - Loupal, Málek, Kebza - Šťastný, Kocan, Javora - Malínek, Gazda, Chovanec - Řezáč, Halla