Junioři kvůli špatné třetí třetině ve Frýdku neuspěli

F r ý d e k – M í s t e k – Ani na třetí pokus nedokázali junioři v letošní sezóně s Frýdkem-Místkem naplno bodovat. Na ledě soupeře se přerovským hráčům vydařil vstup do zápasu, jenže to domácí nijak nerozhodilo. Dva rychlé góly totiž znamenaly obrátku a Zubři díky tomu museli zabrat. Zlepšená hra poté skutečně přišla a díky ní také přesné trefy do frýdecké klece. O náskok ale Přerov smolně přišel v závěru druhé periody a rozhodnutí musela přinést ta třetí. Bohužel Zubři ji nezvládli a povolili domácím jít do trháku. Tři minuty před koncem sice ještě modrožlutí vykřesali naději na remízu, ale ta definitivně zhasla v minutě poslední, kdy Frýdek-Místek zvýšil na 6:4 a rozhodl o tom, že body se dělit nebudou.
24.kolo, pátek 6.1.2012
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
6:4
(2:1, 1:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Golasovský, 9. Gančarčík (Bartek), 39. Vacula, 48. Alina (Fiala, Dohnal), 50. Ševčík (Majola), 60. Bartek (Mičulka) - 3. Chovanec (Javora), 28. Kvapil (Řezáč), 33. Šťastný (Vaněk), 57. Chovanec (Malínek). Rozhodčí: Kubičík - Hanzlík, Štěpán. Vyloučení: 3:5, navíc Mičulka (Frýdek-Místek) 10 minut osobní trest - Vávra (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 87. Střely na branku: 30:36. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 5:3, 5:4, 6:4.
Carbol - Golasovský, Vícha, Gančarčík, Ševčík, Kurajský, Kočko, Hamhalter, Kocurek, Mach, Bartek, Beinstein, Fiala, Mičulka, Ručka, Vacula, Majola, Dohnal, Maczurek, Alina, Blahuta
Vrzala - Kostiha, Sklenář, Vávra, Kvapil, Maršálek, Bosák, Navrátil, Halla - Loupal, Kocan, Vaněk - Šťastný, Gazda, Málek - Malínek, Javora, Chovanec - Klimecký, Řezáč, Rajnoch