Junioři ztratili vybojovaný bod s Porubou v samotném závěru

P ř e r o v - Domácím zápasem s aktuálně druhou Porubou otevřeli přerovští junioři druhou polovinu soutěže. V úvodu utkání začali velmi dobře, hned první střela po 28 sekundách skončila díky Šťastnému za hostujícím gólmanem Rudlem. Hosté však odpověděli bleskově, už za dalších 29 sekund bylo vyrovnáno, když puk, který ležel pod brankářem Vrzalou, dorazil do branky Maček. V polovině třetiny při hře 4 na 4 prostřelil Šťastný Rudla podruhé, ale ani nyní vedení nevydrželo dlouho, čtyřminutovou přesilovku využil Mihal. Krátce po začátku 2.třetiny se hosté ujali vedení a Zubři se až do 52.minuty snažili o vyrovnání. Teprve pak se to povedlo P.Vaňkovi. Už se zdálo, že si týmy body spravedlivě rozdělí, ale 109 sekund před koncem rozhodl jeho porubský jmenovec o vítězství hostů.
23.kolo, neděle 11.12.2011
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
3:4
(2:2, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Šťastný, 11. Šťastný (Vávra), 52. Vaněk P. (Maršálek, Tomeček) - 1. Maček (Šimkovič), 12. Mihal (Jasiok), 23. Rosypka (Kofroň), 59. Vaněk R. (Mihal, Kysučan) Rozhodčí: Přikryl - Kika, Trunečka. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.
Vrzala - Vávra, Sklenář, Maršálek, Málek M., Drábek, Malínek, Vaněk P., Klimecký, Řezáč, Hlídek, Kvapil, Šťastný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Bosák, Vodák, Tomeček, Chovanec
Rudl - Axman, Jasiok, Lažek, Lužný, Franek, Vrána, Dusík, Kysučan, Mihal, Vaněk R., Plášek, Šimkovič, Maček, Kofroň, Kameníček, Rosypka, Palkovič