Junioři: K Zubrům se v Brně přilepila obrovská střelecká smůla

B r n o – Led v mrazivé hale na brněnském Úvozu patřil v neděli odpoledne kromě mladších dorostenců také juniorům, kteří zde uzavírali první čtvrtinu základní části. Přerovští Zubři chtěli potvrdit roli úspěšného týmu, ale po vítězném domácím utkání se Šumperkem se jim tentokrát nepodařilo ani jednou skórovat. V cestě přerovským střelcům stál nejen dobře chytající gólman Martin Guštafík, ale také branková konstrukce, kterou Zubři několikrát během utkání po střelách rozezněli. Domácí Warrior se jednou trefil v první třetině a v závěrečném dějství rozhodl o svém vítězství dalšími dvěma góly. Přerovské juniory čeká nyní volný týden. Další zápasy proti Porubě a Frýdku-Místku mají na programu až v závěru října.
10.kolo, neděle 16.10.2011
HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 18. Novotný (Novoměstský), 50. Březa (Křen), 57. Hakl (Zavadil, Beránek). Rozhodčí: Hejduk - Král, Rampír. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 32:33. Průběh utkání: 3:0.
Guštafík - Pospíšil, Krytinář, Sedláček, Lainka, Novoměstský, Odehnal, Krunka, Sedláček, Březa, Křen, Beránek, Zavadil, Hakl, Král, Čtvrtníček, Pokus, Novotný
Vrzala - Adámek, Hlídek, Kostiha, Maršálek, Bosák, Vávra, Navrátil - Vaněk, Kocan, Loupal - Málek, Javora, Šťastný - Chovanec, Gazda, Malínek - Vodák, Kebza, Řezáč