Junioři přerušili vítěznou šňůru, ve Vsetíně prohráli 3:5

V s e t í n – Juniorský tým HC ZUBR Přerov po čtyřech vydařených zápasech musel v neděli na vsetínském Lapači v rámci utkání osmého kola skousnout porážku. Valaši začali v první třetině ve velmi svižném tempu a hned dvakrát během krátké chvíle udeřili z přesilovky. Od druhé třetiny už se ale hra vyrovnala, což se promítlo i ve skóre. Ve třetím dějství se Zubrům dokonce podařilo z trestného střílení vyrovnat na 3:3, ovšem v závěru doplatili na častá vyloučení. Domácí VHK tak znovu strhl vedení na svou stranu a vteřinu před třetí sirénou zpečetil výsledek na konečných 5:3. Spravit chuť si naši junioři mohou v pátek 14. října, kdy se na svém kolbišti střetnou se Šumperkem.
8.kolo, neděle 9.10.2011
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
5:3
(2:0, 1:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 8. Daněk (Valentík, Kubo), 9. Kývala, 33. Báchor (Kývala), 54. Shunkov (Kývala), 60. Vítek (Kubo, Daněk) - 26. Kocan (Drábek), 37. Chovanec (Malínek, Gazda), 51. Málek (z trestného střílení). Rozhodčí: Libiger - Goňa, Smilek. Vyloučení: 4:8, navíc Vaněk (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 4:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 43:23. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3.
Michálek - Studený, Manastyrli, Daněk, Kubo, Zbranek, Medvedev, Shunkov, Vítek, Koutník, Tyralík, Kývala, Štrbík, Báchor, Boháčik, Tobola, Valentík
Vrzala - Sklenář, Hlídek, Adámek, Vávra, Bosák, Drábek, Kostiha, Maršálek - Vaněk, Kocan, Klimecký - Chovanec, Gazda, Malínek - Málek, Javora, Šťastný - Vodák, Řezáč, Halla