Junioři nestačili na Uherské Hradiště

U h e r s k é H r a d i š t ě - Dnešním již 32. kolem pokračovala 1. liga juniorů. Přerovští borci povzbuzeni výhrou v derby která se urodila v pátek zajížděli na led Uherského Hradiště, kde chtěli body potvrdit a sbírku bodů zkompletovat. O tom, že se to nepovede, rozhodl závěr utkání. Ještě před tím dokázali hráči přerovského Zubru třikrát vyrovnat, když jim soupeř vždy utekl a jednu branku. V poslední minutě ovšem Přerov inkasoval hned dvakrát a času na další odpovědi již bylo málo. Nutno podotknout, že se opět trefil v poslední době velmi střelecky aktivní Daniel Kocan. Další zápas čeká přerovské hokejisty opět až v neděli, kdy na svém ledě přivítají Třebíč, která se drží na špici tabulky. Naši hokejisté jistě uvítají vaši podporu, proto jste všichni srdečně zváni.
32.kolo, neděle 9.1.2011
HC Uherské Hradiště - HC ZUBR Přerov
5:3
(2:2, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 9. Šudoma (Kočí), 20. Šimon (Koutník), 32. Krucký, 60. Koutník, 60. Krucký (Ohnoutek) - 15. Kocan (Maršálek), 20. Loupal (Vaněk), 42. Palička (Brada) Rozhodčí: Husička - Čech, Obadal Vyloučení: 12:9 a Dvořák (Uherské Hradiště) 10 minut osobní trest Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Průběh zápasu: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3
Machálek - Oral, Vrlišík, Šudoma, Hrabec, Krucký, Šimon, Dvořák František, Břištěla, Kočí, Maňásek, Kahánek, Dvořák Jakub, Ohnoutek, Koutník, Černý
Ginter (Vrzala) - Sklenář, Dočkal ("A"), Blaheta, Schaffer, Bachánek, Pánek, Vaněk ("C"), Klimecký, Hlídek, Loupal, Stoklásek, Maršálek, Brada, Palička, Javora, Kocan, Bosák, Vodák, Chovanec