Junioři byli v Prostějově šest vteřin od výhry, nakonec remizovali 3:3

P r o s t ě j o v – Ligová soutěž juniorů pokračovala dnes předehrávaným dvacátým kolem a svěřence trenérů Málka a Dočkala čekalo derby v Prostějově, který se od začátku soutěže drží v nejvyšších patrech tabulky. Zubři chtěli odčinit páteční hodně nevydařený zápas se Šumperkem a první třetina boje s Jestřáby naznačila, že by se to mohlo podařit. Dvougólové vedení ale domácí těsně před sirénou snížili a v úvodu druhé třetině definitivně smazali. Naděje na plný počet bodů se sice Zubrům ještě v prostřední části znovu rozsvítila, avšak pouhých šest vteřin před koncem utkání o ni přišli. Po remíze 3:3 si tak obě mužstva připsala do tabulky jeden bod.
20.kolo, neděle 7.11.2010
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
3:3
(1:2, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 20. Husák (Konečný, Kolibár), 22. Matoušek (Husák), 60. Matoušek (Stráněl) - 9. Prášek (Maša), 9. Kocan (Loupal), 35. Vaněk. Rozhodčí: Kubičík - Bilík, Toman. Vyloučení: 8:9, navíc Bosák (Přerov) 10 minut osobní trest, Kreisel (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 92. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3.
Vydržel - M. Tomiga, Kolibár, Karas, Finkes, Mašek, Hrdlička, Zapletal, Horký, Navrátil, Matoušek, Stráněl, Čech, Konečný, Husák, Zona, Stloukal, Kryl, Batoš, S. Tomiga
Vrzala (49. Zemanovič, 52. Vrzala) - Kreisel, Hlídek, Maršálek, Bachánek, Schaffer, Bosák, Molnár - Klimecký, Blaheta, Dočkal - Pánek, Prášek, Maša - Loupal, Kocan, Vaněk - Brada, Chovanec, Vodák