Junioři Zubrů se dostávají do formy - další vítězství

P ř e r o v - Ještě ani ne před dvěma týdny měli junioři Zubrů na svém kontě jen tři body. Nyní se dostávají konečně do formy, od té chvíle totiž vyhráli za sebou tři utkání a navíc další dva body získali za kontumaci utkání v Hodoníně. Dnes se o body utkali se svým sousedem v tabulce - s celkem Poruby. Zubři ovládali větší část první třetiny a zaslouženě se v ní ujali dvobrankového vedení. Slabší chvilku si vybrali ve druhé třetině, kde nechali hosty až příliš útočit a sami se dostávali k brance hostů jen sporadicky. Naštěstí ale hosté dokázali při svém náporu vstřelit jen jeden gól. V poslední třetině se pak Zubři znovu vzchopili. Pomohl jim k tomu hned na jejím počátku gól na 3:1, který vstřelili v oslabení. Hosté sice ještě za stavu 3:1 v 55.minutě snížili a utkání tak trochu zdramatizovali, ale domácí rychle odpověděli dalším gólem, remízu už nepřipustili a zaslouženě si připsali další body. Nyní jich mají již 11 a v tabulce jim patří 6.místo.
12.kolo, pátek 15.10.2010
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
Góly: 1. Vaněk (Bosák), 5.Schaffer, 41.Hradil, 57. Kocan (Vaněk) - 38.Kofroň (Barčák). Rozhodčí: Dědek - Cik, Kratochvíl. Vyloučení: 7:5 navíc Sklenář Přerov 5 min + do konce utkání, Bystroň (Poruba) trest ve hře. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Vrzala - Hoferek, Dočkal, Maršálek, Schaffer, Bachánek, Žůrek, Vaněk, Maša, Prášek, Hlídek, Loupal, Sklenář, Brada, Hradil, Javora, Kocan, Bosák, Vodák, Molnár, Chovanec
Hanuska (5. Konvička) - Dusík, Ferenc, Jasiok, Lužný, Mládenka, Odsedek, Poláček, Barčák, Bystroň, Dominec, Kameníček, Kofroň, Blažej, Kurovský, Otawa, Vidlák, Zuber, Sovadník