Junioři znovu vysoko prohráli, od Prostějova dostali devět gólů

P ř e r o v - Už pět zápasů čeká na další výhru tým přerovských juniorů. Nedočkal se jí ani v dnešním derby s Prostějovem, které Zubři hráli na domácím ledě. Přerov momentálně musí bojovat v hodně oslabené sestavě, což se projevuje na výsledcích. Jestřábi se brzy ujali vedení a v úvodu druhé třetiny přidali další gól. Odpověď Zubrů byla sice rychlá, ale poté Prostějov rozjel střeleckou lavinu, ze které si už vypracoval rozhodující náskok. V závěru přerovští hráči už jen kosmeticky skóre upravili a po páteční vysoké porážce v Šumperku 4:10 si připsali další, tentokrát doma s Prostějovem v poměru 3:9. Šanci zlepšit špatnou zápasovou bilanci budou mít Zubři příští týden v pátek, kdy hrají v Uherském Hradišti.
9.kolo, neděle 3.10.2010
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
3:9
(0:1, 1:4, 2:4)
Branky a nahrávky: 24. Loupal (Kocan), 55. Loupal (Hradil), 60. Vaněk - 3. Konečný (Finkes), 23. Kryl, 25. Matoušek (Stráněl), 26. Bartoš (S. Tomiga, Kryl), 37. Husák (Konečný), 42. S. Tomiga (Kryl), 49. Matoušek (Čech), 53. Zona (Karas), 60. Zona (Husák, Matoušek). Rozhodčí: Dobeš - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 10:11, navíc Kocan (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:8, 2:8, 2:9, 3:9.
Ginter (25. Vrzala) - Schaffer, Bosák, Hlídek, Sklenář, Molnár, Vávra - Žůrek, Prášek, Dočkal - Loupal, Kocan, Vaněk - Brada, Klimecký, Vodák - Hradil
Vydržel - M. Tomiga, Hrdlička, Karas, Finkes, Mašek, Štefan, Navrátil, Matoušek, Stráněl, Čech, Konečný, Husák, Zona, S. Tomiga, Kryl, Bartoš, S. Stloukal, Compel, O. Stloukal