Junioři ani ve třetím utkání na domácím ledě nevyhráli

P ř e r o v - Junioři HC ZUBR Přerov se ani ve třetím domácím utkání letošní sezóny nedočkali vítězství. Jejich soupeřem byl v sedmém ligovém kole Vsetín, který na Hanou dorazil v hodně silné sestavě. Úvod zápasu ale patřil Zubrům, kteří se po pěkné akci dostali gólem Javory do vedení. První gólový zápis však bohužel byl také tím posledním. Vsetín po necelých čtyřech minutách vyrovnal a ve druhé třetině si dalšími třemi góly vypracoval rozhodující náskok. Ve třetí části se obraz hry příliš nezměnil, Valaši byli v útoku mnohem více nebezpeční a na konto Přerova přidali ještě další dvě přesné trefy. Hattrickem se v utkání blýskl vsetínský útočník Jakub Martyčák, který v minulosti působil v Přerově.
7.kolo, úterý 28.9.2010
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
1:6
(1:1, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Javora (Vodák, Žůrek) - 7. T. Martyčák (Gromus), 24. J. Martyčák (Vítek), 26. J. Martyčák (Pokus), 36. Lechner (Studený), 41. J. Martyčák (Vítek, Žabčík), 53. Vítek (J. Martyčák, Valigura). Rozhodčí: L. Klimecký - Bryška, Novák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:6.
Vrzala (36. Ginter) - Schaffer, Vávra, Hlídek, Bosák, Molnár, Chovanec - Loupal, Kocan, Vaněk - Hradil, Prášek, Dočkal - Žůrek, Javora, Vodák - Klimecký, Brada, Blaheta - Stoklásek
Hromada (50. Šenk) - Ondra, Studený, Urban, Galia, Zbranek, Stupka, Skyba, Romanov, Vítek, Pokus, Gromus, Tyralík, Žabčík, Lechner, T. Martyčák, Valigura, Motloch, J. Martyčák