Junioři se doma s Frýdkem-Místkem rozešli smírně

P ř e r o v – Ani ve druhém domácím utkání letošní sezóny se týmu juniorů nepodařilo dosáhnout na vítězství. V předehrávce 5. kola hostili Zubři na svém ledě Frýdek-Místek a chtěli navázat na nedělní velký úspěch v Orlové. Skóre zápasu otevřeli poměrně rychle hosté, ale domácí borce to nijak nevykolejilo a po chvilce dokázali srovnat krok. V dalším průběhu zápasu Přerov hned třikrát o gól vedl, ani jednou však náskok neudržel. Ve druhé třetině inkasoval gól na 3:3 devět vteřin před sirénou a na 4:4 ve třetí periodě tři minuty před koncem. Na první domácí výhru si svěřenci trenérů Josefa Málka a Petra Dočkala budou tedy muset počkat minimálně do dalšího zápasu. Příští úterý, v den státního svátku, doma přivítají Vsetín.
5.kolo, středa 22.9.2010
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
4:4
(1:1, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Brada (Javora), 23. Blaheta (Vaněk), 37. Chovanec (Žůrek, Bachánek), 48. Vodák (Blaheta) - 3. Ševčík (Bartek), 34. Fiala (Mičulka), 40. Štubňa (Bartek), 57. Mičulka (Balcar). Rozhodčí: Humpolíček - Dohnal, Cik. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4.
Ginter - Schaffer, Bachánek, Hlídek, Bosák, Molnár, Vávra - Loupal, Kocan, Vaněk - Žůrek, Javora, Chovanec - Hradil, Prášek, Stoklásek - Brada, Blaheta, Vodák
Polonyi - Langer, Štubňa, Krč, Slípek, Alina, Golasovký, Mičulka, Ševčík, Bartek, Dohnal, Králík, Fiala, Kocurek, Balcar, Mach, Vacula