Junioři po dvou nevydařených zápasech vysoko vyhráli v Orlové

O r l o v á – První dva ligové zápasy a v obou nešťastná prohra o jediný gól. Taková byla bilance juniorů před dnešním duelem v Orlové. Po dvou nevydařených zápasech si tentokrát Zubři výrazně spravili chuť a náladu, když soupeře na jeho ledě rozstříleli v poměru 8:1! Dvoubrankové vedení Přerova dokázali domácí v první třetině ještě snížit, ale pak už se do střelecké listiny zapisovali jen juniorští Zubři. Ve druhé a třetí třetině zamířili do černého třikrát a soupeře jednoznačně přehrávali. Tři z osmi gólů dokonce zaznamenali ve vlastním oslabení. Po vysoké výhře v Orlové získali první letošní body a vyhoupli se v tabulce na vyšší příčky.
4.kolo, neděle 19.9.2010
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
1:8
(1:2, 0:3, 0:3)
Branky a nahrávky: 19. Matějíček (Bürgel) - 9. Prášek (Bachánek, Schaffer), 16. Hradil (Javora), 27. Vodák (Prášek), 31. Hradil (Prášek), 38. Vaněk (Kocan), 48. Vodák (Brada, Blaheta), 50. Hradil (Prášek), 57. Kocan. Rozhodčí: Mrkva - Koliba, Mrákava. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:3. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:8.
Žídek (27. Klepáč) - Lelkeš, Hanus, Ručka, Fábry, Szajter, Ondrek, Musil, Malík, Šebek, Vojtek, Matějíček, Bürgel, Barnošák, Novák, Chudoba, Kanaloš
Vrzala - Schaffer, Bachánek, Hlídek, Molnár, Bosák, Navrátil, Vávra - Loupal, Kocan, Vaněk, Hradil, Prášek, Žůrek, Javora, Chovanec, Brada, Blaheta, Vodák