Junioři: Poslední utkání sezóny Zubři ve Vsetíně těsně prohráli

V s e t í n – Přerovští junioři se s ligovou sezónou 2009/2010 rozloučili těsnou porážkou na vsetínském Lapači. V úvodu posledního mistrovského zápasu se museli přerovští hráči dvakrát bránit v oslabení, ale hru ve čtyřech v obou případech zvládli. Další minuty už však patřily domácím, kteří dvakrát zamířili přesně a díky třetímu gólu na začátku druhé třetiny si vypracovali rozhodující náskok. Přerov sice po krátké chvilce snížil, ale hned vzápětí inkasoval počtvrté a domácí se znovu uklidnili. Zubři však ani za nepříznivého stavu nesložili zbraně, bleskově dvakrát napálili puk do domácí klece a rázem to bylo už jen 4:3. Další minuty už ale přinesly marné dobývání vsetínské branky, v závěru dokonce Přerov promarnil dobrou přesilovku a tak nakonec odešel z ledu těsně poražen.
40.kolo, pátek 5.3.2010
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
4:3
(2:0, 2:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 14. Hurtík (Podešva, Kajaba), 20. Podešva (Kajaba), 23. Kozák (Gromus), 30. Podešva (Martyčák) - 25. Blaheta (Prášek), 31. Ryšánek (Kocan), 31. J. Ferenc (Nedbal). Rozhodčí: Libiger - Smilek, Wesley. Vyloučení: 10:9, navíc Kubo (Vsetín) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:3.
Kurtin - Ondra, Žák, Žabčík, Kozák, Tyralík, Kubo, Lukeš, Hurtík, Daněk, Káňa, Zbranek, Podešva, Šimko, Gromus, Vítek, Pelc, Chocholáček, Kajaba, Martyčák
Sovják (30. Okáč) - Hoferek, Konečný, Bosák, Ryšánek, Molnár, Schaffer, M. Ferenc - J. Ferenc, Nedbal, Žůrek, Prášek, Blaheta, Holík, Vodák, Šrámek, Hradil, Kocan, Loupal