Junioři: Zápas v Hodoníně nevyšel, Zubři prohráli 0:5

H o d o n í n – Přerovské juniory čekal v pátek večer další zápas v rámci finálové skupiny soutěže. Zubři zajížděli do Hodonína, který v posledním domácím utkání porazili vysoko 9:2. Do soupeře se v první třetině pustili hodně zostra a vypracovali si celou řadu šancí. Své možnosti však bohužel vůbec nedokázali proměňovat. Domácí tak Zubry v první třetině za to potrestali gólem a ve druhé části si díky dalším třem přesným trefám vypracovali rozhodující náskok. Šance Zubrů na body překazil zejména hodonínský útočník Tibor Janás, který během osmi minut třetí třetiny zkompletoval hattrick. Ve třetí periodě ještě Hodonín přidal Zubrům další gól a nakonec se tak radoval z přesvědčivého vítězství 5:0. Napravit si reputaci mohou přerovští junioři v neděli doma, budou však hostit velmi silnou Třebíč.
38.kolo, pátek 26.2.2010
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
5:0
(1:0, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Průdek (Janás), 30. Janás (Průdek), 32. Janás (Bilický), 38. Janás (Miklík), 44. Lenkovič (Miklík). Rozhodčí: Netopil - Čech, Slavka. Vyloučení: 5:7, navíc Hoferek (Přerov) 10 minut osobní trest, Šrámek (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0.
Šurý - Sukup, Pelikán, Kulyk, Fanta, Koubek, Miklík, Zelinka, Běloch, Bilický, Buřič, Duchoslav, Smejkal, Drábek, Průdek, Hapla, Vrba, Lenkovič, Janás
Ginter (32. Okáč) - Schaffer, Kreisel, Konečný, M. Ferenc, Ryšánek, Molnár - Hradil, Kocan, Loupal - Holík, Nedbal, Šrámek - Hoferek, Prášek, Málek