Starší dorost: Přestřelku v Orlové tým Zubrů těsně prohrál

O r l o v á – Starším dorostencům už pomalu končí ligová soutěž a tak dnes na ledě Orlové odehráli poslední letošní utkání venku. Přerovský tým začal velmi dobře a hned v první minutě předvedl krásnou akci, která skončila gólem. Domácí se však první části prosadili dvakrát a po první siréně tedy vedli 2:1. Druhá třetina nabídla velkou přetahovanou o výsledek, Zubři však museli neustále skóre dotahovat a po třech gólech na obou stranách tak svítil na tabuli stav 5:4. Na začátku třetí části domácí Orlová odskočila Zubrům na rozdíl dvou branek, ale ti po chvilce znovu zmírnili její vedení. V závěru zápasu si Přerov vypracoval několik šancí, ze kterých se mohlo urodit vyrovnání, ale domácí už těsný náskok nepustili. Závěr ligové soutěže staršího dorostu obstará páteční domácí zápas s Opavou.
39.kolo, neděle 28.2.2010
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
6:5
(2:1, 3:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Jurko (Florek, Mihal), 14. Szajter (Kanaloš), 30. Jurko (Mihal, Florek), 36. Chudoba, 39. Ondrek (Horák), 42. Jurko (Mihal, Mikulenka) - 1. Žůrek (Javora, Stoklásek), 21. Javora (Stoklásek, Žůrek), 34. Šťastný (Adámek), 39. Javora (Žůrek), 44. Šťastný (Vodák). Rozhodčí: Šutara - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 4:5, navíc Žůrek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5.
Lubojacki - Mrozek, Weisser, Ondrek, Maczurek, Mikulenka, Chudoba, Jurko, Lelkeš, Kanaloš, Florek, Horák, Szajter, Majola, Přívara, P. Mihal, Divoký, Děrgel, Smuž, D. Mihal
Sovják - Vávra, Hlídek, Kostiha, Adámek, Bachánek, Klusal, Jordán - Stoklásek, Javora, Žůrek - Šťastný, Gazda, Vodák - Navrátil, Řezáč, Klimecký - Halla