Starší dorost: Zubři mají další výhru, doma porazili Kometu Úvoz

P ř e r o v – Finálová část ligy staršího dorostu už se pomalu blíží do finiše. Přerovští Zubři po dvou vítězných zápasech venku vyjeli opět k utkání na svém domácím ledě. A cíl, kterým bylo potvrzení dobrých výsledků se Znojma a Prostějova se jim podařil splnit. V první třetině si Přerov v boji s Kometou Úvoz vypracoval obrovské množství šancí, ale dokázal z nich využít jen dvě. Vedení 2:0 si poté Zubři drželi až do 33. minuty, kdy inkasovali v oslabení a soupeř se jim dostal na dostřel. Třetí třetina přinesla velký boj, který nakonec rozhodly poslední dvě minuty zápasu. V nich přerovští Zubři nejdříve navýšili vedení na 3:1 a poté definitivně zpečetili výsledek gólem do prázdné brněnské branky.
38.kolo, pátek 26.2.2010
HC ZUBR Přerov - HC Kometa Brno Úvoz
4:1
(2:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 9. Gazda (Klusal, Šťastný), 12. Řezáč, 58. Stoklásek (Javora), 60. Žůrek - 33. Novotný (Mikulášek). Rozhodčí: Valouch - Cik, Novotná. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Kalivoda - Hlídek, Bachánek, Kostiha, Adámek, Klusal, Vávra, Jordán - Žůrek, Javora, Stoklásek - Malínek, Šťastný, Gazda - Klimecký, Řezáč, Navrátil - Halla
Bartošek - Mikulášek, Krunka, Křen, Kočko, Hájek, Hakl, Preisach, Král, Novotný, Garšic, Krytinář, Lainka, Bezděk, Novák, Novoměstský