Starší dorost: Zubři v Prostějově otočili zápas a získali další body

P r o s t ě j o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov podruhé v řadě zamířili na led soupeře. Ve čtvrtek dokázali v rámci finálové osmičky přivézt dva body ze Znojma a dnes si vybojovali další, tentokrát v Prostějově. Tam ale Přerov nezačal dobře a v 15. minutě už prohrával. Když poté domácí Jestřábi přidali na začátku druhé třetiny další branku, naděje Zubrů na zisk bodů ještě více klesly. Přerovští Zubři se však nevzdali a krátce po polovině zápasu se dostali zpět do hry gólem ve vlastním oslabení. Branka na 2:1 Přerov hodně nakopla a na startu třetí části se další přesnou trefou podařilo Zubrům srovnat skóre. Za svoji aktivitu v posledních minutách byl poté Přerov odměněn třetím gólem, který nakonec týmu ve finálové osmičce ligy staršího dorostu zajistil další výhru.
37.kolo, neděle 21.2.2010
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 15. Štindl (Jurník), 24. Prokop (Stejskal) - 31. Javora (Vodák), 42. Gazda (Malínek), 58. Šťastný (Gazda, Malínek). Rozhodčí: Dědek - Novotná, Trunečka. Vyloučení: 3:4, navíc Pudil (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 38. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:3.
Kloc - Hašek, Štefan, Konečný, Petr Stejskal, Arnošt, Kaluža, Pavel Stejskal, Compel, Štindl, Jurník, Prokop, Matoušek, Očenášek, Tomiga, Pudil, Zedník, Herzán, Sekanina
Sovják - Hlídek, Jordán, Kostiha, Adámek, Vávra, Klusal - Stoklásek, Javora, Vodák - Šťastný, Gazda, Malínek - Klimecký, Řezáč, Navrátil - Halla