Starší dorost: Na silnou Porubu Zubři doma nestačili a prohráli 2:7

P ř e r o v – Dalším kolem dnes pokračovala finálová část ligy staršího dorostu. Přerovští Zubři tentokrát nastoupili na domácím ledě proti týmu Poruby, který se drží v horních patrech tabulky a netají se postupovými ambicemi. S hodně silným soupeřem dokázali Zubři držet krok po větší část první třetiny, ale v závěrečných minutách dvakrát inkasovali. Poruba poté ve druhé třetině odskočila na rozdíl tří branek a i když Zubři snížili, tak se další větší drama nakonalo. Hosté totiž během dvou minut nasázeli do přerovské klece další tři branky a utekli ve skóre už na 1:6. Další gól Přerova přišel v závěru druhé třetiny, ale ten už pouze korigoval stav. Poslední slovo měli ve třetí třetině Porubští, kteří ještě jednou přesnou trefou upravili skóre na konečných 2:7.
35.kolo, neděle 14.2.2010
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
2:7
(0:2, 2:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 31. Stoklásek (Chovanec), 39. Řezáč (Rajnoch) - 17. Peslar (Herman), 20. Kysučan (Palkovič), 23. Kysučan (Palkovič, Peslar), 32. Chaloupka, 33. Dominec (Kofroň), 34. Kysučan (Konvička), 48. Kofroň (Palkovič, Svoboda). Rozhodčí: Přikryl - Dohnal, Kratochvíl. Vyloučení: 10:9, navíc Herman (Poruba) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6, 2:7.
Kalivoda (33. Sovják) - Kostiha, Adámek, Klusal, Andrýsek, Mašíček, R. Šťastný, Vodák - Malínek, Gazda, D. Šťastný - Stoklásek, Javora, Chovanec - Šnirc, Řezáč, Rajnoch - Klimecký, Navrátil, Halla
Konvička - Dusík, Herman, Peslar, Lužný, Kupčík, Svoboda, Kofroň, Němec, Dominec, Kysučan, Palkovič, Orszulík, Vícha, Chaloupka, Maček