Starší dorost si proti Orlové s chutí zastřílel a vyhrál 10:3!

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov dokázali navázat na páteční vítězství z Brna a dnes v Maxi-Tip Aréně desetigólovou smrští vyprovodili z ledu tým Orlové. Vstup do zápasu se přerovským hráčům vydařil na výbornou, když v úvodních osmi minutách skórovali hned třikrát. Soupeř sice po chvíli korigoval stav, ale snížení na 3:1 tým Zubrů ze své hry nijak nevykolejilo. Ještě v první třetině dokázali domácí přidat čtvrtou branku a stejný počet se z jejich z holí urodil také ve druhé třetině. Ve třetí periodě se za stavu 8:3 už utkání víceméně dohrávalo a Zubři navíc ještě v posledních minutách soupeři přibalili na dlouhou cestu domů další dva góly, čímž počet branek zaokrouhlili na krásné číslo deset.
32.kolo, neděle 24.1.2010
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
10:3
(4:1, 4:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 4. Gazda (Šťastný), 7. Šťastný (Malínek), 8. Klimecký (Řezáč), 13. Řezáč (Klimecký), 23. Šťastný (Malínek, Gazda), 26. Gazda, 30. Loupal (Javora), 38. Schön (Řezáč, Stoklásek), 57. Chovanec (Vodák), 60. Malínek (Šťastný, Gazda) - 11. P. Mihal (Přívara), 27. Přívara (Lelkeš), 33. P. Mihal (Přívara). Rozhodčí: L. Klimecký - Novák, Poláček. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 10:3.
Sovják - Bachánek, Jordán, Javora, Kostiha, Vávra, Schön, Klusal - Loupal, Chovanec, Vodák - Šťastný, Gazda, Malínek - Stoklásek, Řezáč, Klimecký - Navrátil
Lubojacki (8. Seifert, 26. Lubojacki) - Pollak, Weisser, Kurowski, Maczurek, Mikulenka, Mrózek, Tomaňa, Florek, Szajter, D. Mihal, Smuž, Přívara, P. Mihal, Divoký, Děrgel, Lelkeš