Starší dorost na domácím ledě remizoval s Prostějovem

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov dokázali poprvé ve finálové skupině bodovat. Dnes na svém ledě mladí Zubři hostili tým prostějovských Jestřábů, který měl v tabulce o jeden bod méně. Úvodní branka zápasu přišla v první třetině z hole přerovského útočníka Malínka, ale vedení nakonec Zubrům nevydrželo dlouho a Jestřábi ještě do první sirény srovnali. Úvod druhé třetiny byl jednoznačně v režii Přerova, který se po dvou trefách Kreisela a Javory dostal do hodně nadějného vedení. Za stavu 3:1 však domácí pustili svého soupeře do několika šancí a krátce po polovině zápasu bylo opět vyrovnáno. Ve třetí třetině mohli Zubři znovu převážit skóre na svoji stranu, ale také inkasovat. Nakonec už ale žádný z brankářů puk za svá záda nepustil a utkání tak skončilo remízou 3:3.
30.kolo, neděle 17.1.2010
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
3:3
(1:1, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Malínek (Šťastný), 21. Kreisel (Loupal), 23. Javora (Vodák) - 17. Bartoš (Štefan), 29. Jurník, 32. Matoušek (Bartoš). Rozhodčí: Šiška - Hořelka, Janča. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3.
Sovják - Klusal, Bachánek, Kreisel, Kostiha, Schön, Vávra - Vodák, Javora, Loupal - Šťastný, Gazda, Malínek - Klimecký, Stoklásek, Řezáč - Navrátil
Kloc (25. Kyša) - Štefan, Kaluža, Pozděna, Petr Stejskal, Konečný, Pavel Stejskal, Compel, Stloukal, Matoušek, Prokop, Bartoš, Jurník, Štindl, Zedník, Očenášek, Arnošt