Starší dorost opět zaváhal, na domácím ledě prohrál se Znojmem 3:6

P ř e r o v – Starším dorostencům se zatím v zápasech finálové osmičky vůbec nedaří a na domácím ledě v utkání se Znojmem prodloužili sérii porážek. Soupeř, který společně s Porubou a Šumperkem bojuje na čele tabulky si rozhodující náskok vypracoval už v první třetině, když hned třikrát překonal domácího gólmana. Ve druhé periodě dokázali znojemští Orli své vedení ještě navýšit a poté mírně přepustili iniciativu domácím Zubrům, kteří zejména v přesilových hrách zle dotírali před brankou soupeře a dvakrát se zapsali i do střelecké listiny. Do třetí třetiny vstupovaly oba týmy za stavu 2:5 a soupeř ze Znojma se brzy prosadil po šesté. Nepříznivý stav už poté dokázali Zubři jen kosmeticky upravit na konečných 3:6.
29.kolo, pátek 15.1.2010
HC ZUBR Přerov - HC LERAM Orli Znojmo
3:6
(0:3, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 26. Malínek (Kostiha), 37. Hlídek (Loupal), 57. Navrátil - 9. Nahodil (Špaček), 15. Kún (Telesz), 20. Mikulášek, 23. Telesz (Kún), 34. Nováček (Hloušek, Kún), 52. Kún (Telesz). Rozhodčí: Doležel - Dohnal, Kašík. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 2:5, 2:6, 3:6.
Kalivoda (21. Mánek) - Klusal, Bachánek, Hlídek, Kostiha, Schön, Vávra - Vodák, Javora, Loupal - Šťastný, Řezáč, Malínek - Klimecký, Stoklásek, Navrátil
Helešic - Pražák, Hobza, Bukáček, Jankových, Telesz, Hodák, Kún, Hloušek, Nováček, Tichý, Mikulášek, Srketic, Nahodil, Špaček