Mladší dorost v boji o extraligu deklasoval Nový Jičín!

N o v ý   J i č í n – Boje ve finálové šestce ligy mladšího dorostu zdárně míří do velkého finiše. Mladí přerovští Zubři bojují společně s Prostějovem o postup do nejvyšší soutěže a v současné době tak oba týmy počítají každý bodík. Přerov dnes v poledne zajížděl na utkání do Nového Jičína a domácím v souboji nedal ani tu nejmenší šancí. O tom, kdo bude na ledě pánem se rozhodlo už na začátku zápasu. Zubři si během úvodních třinácti minut vypracovali vedení o tři góly, které ve druhé části zběsile navyšovali. Tři minuty před koncem druhé třetiny tak už na tabuli svítilo skóre 0:10! Domácí dopravili kus černé gumy do přerovské klece jen jedinkrát, a to v poslední minutě druhé periody. Ta třetí opět patřila Přerovu, který zamířil přesně ještě dvakrát a Nový Jičín tak deklasoval 12:1!
28.kolo, neděle 28.2.2010
HK Nový Jičín - HC ZUBR Přerov
1:12
(0:3, 1:7, 0:2)
Branky a nahrávky: 40. Poruba - 5. Tomiga (Rajnoch), 7. Rajnoch (Mašíček), 13. Rajnoch (Karola), 23. Karola (Rajnoch, Čelko), 29. Čelko (Karola), 31. Václavíček (Zbořil), 34. M. Kratochvíl (Rajnoch), 35. Šnirc, 37. Mašíček (Rajnoch), 37. Novák (Karola), 49. Karola (Novák), 58. Čelko (Andrýsek). Vyloučení: 7:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:10, 1:10, 1:12.
Herman (37. P. Bartoň) - M. Bartoň, Chrástecký, Holub, Navrátil, Pokora, Tisovský, Drholecký, Grygařík, Herman, Holaň, Kiral, Kotas, Kovařčík, Poruba
Mánek (29. Loučka) - Mašíček, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Zbořil, Andrýsek, Běhal, Rajnoch, M. Kratochvíl, Gremlica, Čelko, Karola, Novák, Šnirc, Václavíček, Němec, Zapletal, Š. Kratochvíl