Mladší dorost: Důležitý zápas s Prostějovem Zubři těsně prohráli

P ř e r o v – Také mladší dorost přerovského hokeje poměřil dnes odpoledne síly se sousedním Prostějovem. Jeho utkání však bylo o mnoho důležitější, jelikož mladší dorostenci bojují ve finálové šestce o postup do extraligové soutěže. A právě Jestřábi jsou momentálně největším konkurentem Zubrů, utkání tedy oba týmy braly velmi vážně. Přerovu se podařilo vstřelit velmi rychlý gól, na který však soupeř po chvíli dokázal odpovědět. O vítězi zápasu nakonec rozhodla druhá třetina, která se Zubrům nevydařila a inkasovali v ní dva góly. Ve třetí části měl Přerov mnoho šancí, včetně trestného střílení a dlouhé přesilovky, Zubři už však jen snížili na konečných 2:3. Prostějov tak smazal dvoubodové vedení Přerova a momentálně se díky lepšímu skóre dostal v průběžné tabulce na první místo.
24.kolo, neděle 17.1.2010
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
2:3
(1:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Rajnoch (M. Kratochvíl, Andrýsek), 53. Šnirc (M. Kratochvíl, Rajnoch) - 4. Tomiga (Pán), 28. Zezula (Brančík), 33. Zezula. Rozhodčí: L. Klimecký - D. Klimecký, Zatloukal. Vyloučení: 5:5, navíc Tomiga (Prostějov) 10 minut osobní trest, Svozílek (Prostějov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3.
Mánek - Mašíček, Zbořil, Šťastný, Andrýsek, Václavíček, M. Kratochvíl, Karola, Šnirc, Němec, Rajnoch, Gremlica, Zapletal, Čelko, Duda, Běhal, Metelka, Novák
Vysloužil - Brančík, Pečenka, Pán, Svozílek, Gatěk, Krček, Zezula, Tomiga, Vavro, Galeta, Konečný, Mašek, Vítek, Dočkal, Vybíral