Bez gólu, ale s bodem! Junioři remizovali 0:0

N o v ý   J i č í n - Junioři HC ZUBR Přerov získali v pátečním utkání v Novém Jičíně do tabulky další bod. Diváci však na góly čekali marně. Zápasu totiž po celých 60 minut dominovaly obrany a své týmy často podrželi i oba brankáři. Páteční juniorský duel tak skončil v současné době již velmi málo vídanou remízou 0:0. Tým přerovských Zubrů tak podruhé za sebou neinkasoval branku a udržel si dobré postavení ve velmi našlapané první polovině tabulky.
20.kolo, pátek 21.11.2008
HK Nový Jičín - HC ZUBR Přerov
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: . Rozhodčí: Klapetek - Hanzlík, Rychlý. Vyloučení: 10:11, navíc Šteiner (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:0.
Kozák - Valchář, Urban, Chvostek, M. Marek, J. Částečka, Zbranek - Zedník, Gulda, J. Marek - Toman, Křesťan, Martinčík - R. Částečka, Michálek, Byrtus
Ginter - Hoferek, Brázda, Bosák, Dočkal, Šrámek, Klimecký, Blinka, M. Ferenc, Vaněk, Šteiner, Holík, Menšík, J. Ferenc, Nedbal, Prinke, Hradil, Schaffer, Konečný