Dorost ztrátu v zápase s Chomutovem nedotáhl, tentokrát skóroval jen jednou

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova prohráli v šestém kole extraligové nadstavby O účast v play-off s Chomutovem 1:2 a na páteční výhru nad Litvínovem se jim navázat nepodařilo. Piráti na Hané vedli po gólech Kalvody z 16. minuty a Patočky ze 34. minuty, za Zubry pouze ve třetí třetině snížil Polame (na snímku). MEO se na vlastním ledě představí opět následující pátek a sobotu, kdy se utká s Hvězdou Praha a Kladnem.
20.kolo, sobota 10.12.2022
HC ZUBR Přerov - Piráti Chomutov
1:2
(0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 44. Polame (Dobřecký, M. Ryšavý) – 16. Kalvoda (Patočka, Malcovský), 34. Patočka. Rozhodčí: Poláček – Blažek, Šobáň. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 134. Střely na branku: 23:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2.
Šejba – Polame, Wasserbauer, Škňouřil, Ševčík, Udověnko, Pohanka – Lažněvskij, Šťastný, Martiňák – Kurelović, Dobřecký, Mráček – Červenka, Netopil, Macek – Pekr, M. Ryšavý
Hájek – Malý, Snopek, Švarc, Malcovský, Holejšovský, Kůrka, Záhorec, Ibl – F. Novák, Patočka, Bečvář, Šilhan, Kalvoda, Halfar, Nastoupil, B. Novák, Vaněk